13 вересня в місті Умань стартувала акція «Умань без зрадників Павла Костенка та Антона Яценка». Жителі міста Умань вийшли на вулицю, щоб продемонструвати своє ставлення до ситуації, яка склалася на 200-му окрузі.


Так, нещодавно поширилась інформація про те, що голова обласного штабу «Батьківщини» Анатолій Бондаренко змушує керівників районних та міських організацій БЮТ підтримувати на виборах не єдиного кандидата від Об’єднаної опозиції Максима Полякова, а самовисуванця – діючого народного депутата від БЮТ Павла Костенка. Після цього Бондаренко заявив, що нікого підтримувати Костенка він не змушував і що це все робота Партії регіонів. Проте Павло Костенко з наметами БЮТ та агітпродукцією із зображенням Юлії Тимошенко продовжує працювати на окрузі.

Прихильники об’єднаної опозиції в Умані обурені тим, що їх вводять в оману та поширюють неправдиву інформацію про двох кандидатів від опозиції. З плакатами й гаслами «Павло Костенко  - тушка», «Молодь за чесні вибори!»  та «В Умані не місце зрадникам» демонстранти зустріли появу кандидата Павла Костенка 13 вересня в Умані.


Акція продовжилася 14 вересня. На центральній площі Умані за участі політичних партій «УДАР», «Свобода» та «Батьківщина». Небайдужі уманчани прийшли висловити своє співчуття батькам загиблого 1 вересня в ДТП Дмитра Гуртового, яке сталося за участю автомобіля родичів Антона Яценка.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #19 Николай 18.09.2012 15:41
Цитую Яна:
Цитую Гарбия:
[quote name="Ужасть"]
У мене складається враження, що опозиція, це Тимошенко в одному обличчі а всі інші заслані козачки, чи хапуги, які прикриваються її прапором

Не думаю так.Справді,засланц ів багато, чого вартий лише Костенко, але треба вміти відокремити гідних від тих,хто продався.

Да,Костенко та еще тушка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Яна 18.09.2012 15:01
Цитую Гарбия:
[quote name="Ужасть"]
У мене складається враження, що опозиція, це Тимошенко в одному обличчі а всі інші заслані козачки, чи хапуги, які прикриваються її прапором

Не думаю так.Справді,засланц ів багато, чого вартий лише Костенко, але треба вміти відокремити гідних від тих,хто продався.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Яна 18.09.2012 14:38
Цитую Ужасть:
Цитую поликарп поликарпыч:
Цитую Ужасть:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Опозиция борется.....за место у корыта. Беда одна. Корыто оно одно, а опозиционэров много.. :lol: :lol:
Ну когда уже до мордобоя, до крови в объеднаной опозиции дело дойдет

хах))путаете,ба тюшка.опозиционер один.остальные - засланные козачки((((

Что ни день то...хотя читайте сами.. :-)

18.09.2012
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин на відкритті ранкового пленарного засідання оголосив про входження народного депутата Вадима Коротюка в парламентську фракцію Партії регіонів.
«Згідно з регламентом ВР і поданою заявою оголошую про входження Коротюка у фракцію Партії регіонів», - сказав спікер парламенту, пише ГолосUA.
Нагадаємо, В. Коротюк був обраний до парламенту за списками партії БЮТ.

А може вам чечоткіни чи тадеєви потрібні у ВР, справедлива ви наша?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 Гарбия 18.09.2012 14:34
Цитую Ужасть:
Цитую поликарп поликарпыч:
Цитую Ужасть:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
О :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Оксана 18.09.2012 12:44
Цитую Ужасть:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Опозиция борется.....за место у корыта. Беда одна. Корыто оно одно, а опозиционэров много.. :lol: :lol:
Ну когда уже до мордобоя, до крови в объеднаной опозиции дело дойдет



Це точно. Сміх сміхом, але плакати хочеться від такої опозиції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Ужасть 18.09.2012 12:16
Цитую поликарп поликарпыч:
Цитую Ужасть:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Ужасть 18.09.2012 12:10
Цитую Ужасть:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Опозиция борется.....за место у корыта. Беда одна. Корыто оно одно, а опозиционэров много.. :lol: :lol:
Ну когда уже до мордобоя, до крови в объеднаной опозиции дело дойдет

Не долго музыка играла...
:lol: :lol: :lol: :lol:
18.09.2012
В кулуарах Верховной Рады произошла стычка между народными депутатами.
Как пишут украинские СМИ, нардеп от БЮТ Руслан Богдан избил своего коллегу, внефракционного парламентария Григория Омельченко, который сейчас входит в избирательный список "Нашей Украины".
Григорий Омельченко в комментарии "Главкому" подтвердил, что между ним и Богданом произошел конфликт.
"Он меня ударил, я ему ответил. Но о подробностях я вам не буду говорить. Я спешу", - в частности, сказал он.
Напомним, именно Григорий Омельченко был одним из инициаторов раскрутки истории с сексуальным насилием со стороны ряда народных депутатов от БЮТ над детьми в лагере "Артек".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Шуст 17.09.2012 19:15
Цитую Ксюшка:
"голова обласного штабу «Батьківщини» Анатолій Бондаренко змушує керівників районних та міських організацій БЮТ підтримувати на виборах не єдиного кандидата від Об’єднаної опозиції Максима Полякова, а самовисуванця – діючого народного депутата від БЮТ Павла Костенка."

Ага!а заступник голови змушує картошку копають і бур’яни сапають! 8)
Ну як можна керівників штабів до цього змусити! Це люди, які вцілому працюють за ідею!!!
Практика показує, що не всі за ідею, прший такий сам А.В. Бондаренка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Ужасть 17.09.2012 15:21
Цитую поликарп поликарпыч:
Цитую Ужасть:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

хах))путаете,ба тюшка.опозиционер один.остальные - засланные козачки((((


Вы скажите кем и куда засланы эти козачки?? Собираете всю шушару с пеной у рта (как сейчас) под своии знамена, а через год обзываете их заслаными козачками. Вот вы, с какой вы партии? Или просто аморфный опозиционэр?? Вот Булатецкий два года назад был в НУНСе, сейчас БЮТовец -засланный?? Мамалыга гнал пургу на НУНС, сейчас лидер НУНСа - засланный?? Яценюк на прошлых выборах выступая у М.Наема..на вопрос за кого голосовать за Януковича или Тимошенко? Отвечал - я против обоих, но только не за неї. А теперь??? А теперича он молочный брат Юлии В. :P Вы напрягите память.. Да Яценюк помогал Ющенку бороться с Тимошенко.. а что поменялось... Да не поменялось.. это банальное предательство своих взглядов с целью решения корыстных интересов под лозунгами борьбы за Украину