Гарячі номера телефонів

У Здобутку на Тальнівщині запустять у дію свердловину №75. Наразі, як пояснив керівник КП «Водоканал» Володимир Гречка, вивчаються можливості її підключення. Також, за його словами, завершили попередні роботи з підключення свердловини №25.

splashing-275950_12801-1024x678

Про це пишуть «Вісті Черкащини».

– Ми замінили трубу і провели новий кабель. Ця свердловина готова до підключення. Обладнання на неї є: насоси, всі механізми. Будемо говорити про те, щоб поставити там станцію обеззалізнення, щоб мати чисту воду, а потім вже пускати її зі свердловини в мережу. Тільки після встановлення очистки, додаткових аналізів буде прийматися рішення щодо її підключення та про подачу води безпосередньо в мережу. Зараз же води більш-менш достатньо, – каже він.

Як наголошує Володимир Васильович, оплату за послуги з водопостачання та водовідведення потрібно здійснювати своєчасно (планують вийти на показник 85%). «Підприємство стабільно працює, все залежить від оплати послуг. В умовах воєнного стану ніхто не відміняв заробітну плату, податки, плату за енергоносії. Ми закрили зарплатню за січень повністю та половину за лютий, – каже керівник «Водоканалу». – Як би хто не розказував, боротьба з боржниками буде. Якщо нам заборонено припиняти надання послуг повністю, то обмежити їх надання ніхто не забороняє».

Варто зазначити, за минулий тиждень на Тальнівщині, за словами Володимира Гречки, сталося 7 аварій: 2 – у Майданецькому та Мошурові, тут замінили обладнання, та 5 поривів, з яких один – у Тальному, незначний.

Ольга Осіяненко

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100