Відомий український письменник-казкар родом із Умані Сашко Лірник розповів у соцмережі про свою посильну участь у захисті України від ворога.

277529553_7285209344853347_4088928662943810261_n

«Що я можу в час війни? Переказав свої гроші на ЗСУ. Ті що збирав на видання книжок, – написав Сашко Лірник. – А потім зробив (за допомогою добрих людей) студію і щодня записую казочки в ефір. О 12:00. Думав, що нічого не варте. А виявилося, що дуже потрібне. І не тільки для нас тут. Зараз мої казки транслюють на радіо в Польщі, Чехії, Іспанії. І всюди, де зараз є українські діти. І бійці слухають. Кажуть що це важливіше за новини. Бо новини серце рвуть, а мої казочки лікують. Просять ще. Вихователі сиротинців просять дуже. Так що і я на щось згодився».

Сашко Лірник додав, що не вміє воювати зброєю, проте, робить для захисту Батьківщини те, що може найкраще.

«Нема у мене фоток з автоматом. Вибачте. Соромно мені за це. Але роблю що краще можу. Написав сценарій мультика про війну і українських характерників. Скоро буде. Не сердіться на мене і не пишіть прокльонів в приват. Я їх видаляю однаково. Я вас люблю і зберігаю українську ідентичність. Казки теж зброя. Українська зброя. Питають посилання. Ось тут на моїй сторінці дивіться щодня. Шукайте «Лірник Сашко» на ФБ і дивіться».

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100