Єдиним кандидатом від Об’єднаної опозиції по виборчому округу №200 з центром в Умані є Максим Поляков. Про це сьогодні на прес-конференції у Черкасах повідомив віце-спікер парламенту Микола Томенко, відповідаючи на запитання «Прочерку».


Микола Володимирович визнав, що «об’єктивно опозиція має проблеми по округу». І, очевидно, припустив, що в окрузі можливі зміни кандидатів, бо сказав: «Якщо ситуація зміниться, бо всі ми з вами живі люди, то я поінформую…»

– Як тільки буде якесь нове рішення Об’єднаної опозиції, я поінформую. Проте поки що ніяких нових рішень немає. Я свого часу представляв єдиних кандидатів від Об’єднаної опозиції по округах Черкащини. У тому числі Максима Полякова. Наша позиція не змінилася: він є нашим кандидатом по Уманському округу. Якщо ситуація зміниться, бо ми всі з вами живі люди – хтось знявся, хтось когось підтримав, – то я поінформую. Та поки я включаю Полякова у список тих шести кандидатів від «Батьківщини» по виборчих округах області, які можуть перемогти, – зазначив Микола Томенко. – Так, об’єктивно в нас по тому округу є проблема. Ми це знаємо. Але ще раз кажу, що Поляков був і залишається єдиним кандидатом по Уманському округу.

Нагадаємо, що ситуація з кандидатом від опозиції на окрузі дійсно непроста. На початку вересня з’явилася інформація, що голова обласного штабу «Батьківщини» Анатолій Бондаренко підтримує Павла Костенка. Та після цього з’явилася заява Бондаренка про те, що в Уманському мажоритарному округу один кандидат від Об’єднаної опозиції – Максим Поляков.

реклама

Коментарі  

 
+1 #23 Саша 21.09.2012 08:15
Бондаренко зрадник.Таких як він треба депортувати...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 Іван 20.09.2012 17:18
Цитую Вероніка:
Цитую Просунутий в політиці:
Шо за галдеж?
Поляков починав з об*єднаними, потім пішов до БЮТ, потім молоді Регіони очолював. А тепер він опозиціонер?
смішно!!!!

Монастирище, Умань і Христинівка - за Костенка!

Ви схоже,"просунутий в політиці бот".Куди не зайду-той самий текст.Придумайте нове,бо виглядає трохи недолуго.Чи вам нема за що зачепитись і ви пишете скрізь казочки?

Не сходиться.Поляков в ФЗ десь з 2009го року,якраз з того часу,коли ПР прийшли до влади.Нашо йому було б вбивати курку,що несе золоті яйця і йти від ПР?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 Вероніка 20.09.2012 17:02
Цитую Просунутий в політиці:
Шо за галдеж?
Поляков починав з об*єднаними, потім пішов до БЮТ, потім молоді Регіони очолював. А тепер він опозиціонер?
смішно!!!!

Монастирище, Умань і Христинівка - за Костенка!

Ви схоже,"просунутий в політиці бот".Куди не зайду-той самий текст.Придумайте нове,бо виглядає трохи недолуго.Чи вам нема за що зачепитись і ви пишете скрізь казочки?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #20 vunder 19.09.2012 16:11
Опозиція, ви задовбали. На вас люди розраховують, а ви як та курка з яйцем. Визначили ви, що Павло буде єдиним, прогриміли і троимайте лінію. Що ви ділите, чого ви домагаєтеся? У результаті, переможе Яценко. Називається - догралися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #19 Просунутий в політиці 19.09.2012 15:34
Шо за галдеж?
Поляков починав з об*єднаними, потім пішов до БЮТ, потім молоді Регіони очолював. А тепер він опозиціонер?
смішно!!!!

Монастирище, Умань і Христинівка - за Костенка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Белочка 19.09.2012 11:48
Цитую Денис:
Цитую Оксана:
Цитую профі:
А чому із вуст "одного із лідерів" опозиціі не прозвучала фраза:юлі волю!


Напевно вам, своїй команді Поляков і казав)))Юлі волі, а гроші у Яценка взяв. кажуть не один мільйон :-x

Сразу видно ограниченого человека.Говорят....А всему, что на заборе написано, вы тоже верите?

Оксане надо спросить у Яныка !!Ахах
Ее начальство лучше знает!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Денис 19.09.2012 10:46
Цитую Оксана:
Цитую Яна:
Цитую профі:
А чому із вуст "одного із лідерів" опозиціі не прозвучала фраза:юлі волю!

Ви погано слухали. Поляков таке казав.



Напевно вам, своїй команді Поляков і казав)))Юлі волі, а гроші у Яценка взяв. кажуть не один мільйон :-x

Сразу видно ограниченого человека.Говорят....А всему, что на заборе написано, вы тоже верите?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Оксана 18.09.2012 20:39
Цитую Яна:
Цитую профі:
А чому із вуст "одного із лідерів" опозиціі не прозвучала фраза:юлі волю!

Ви погано слухали. Поляков таке казав.



Напевно вам, своїй команді Поляков і казав)))Юлі волі, а гроші у Яценка взяв. кажуть не один мільйон :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Масічка 18.09.2012 16:27
Цитую Ігор:
Вибори в Україні- годівниця для партійних пристосуванців :P :zzz . На бренді Юлі малоосвідчені хами, розштовхуючи ліктями всіх і вся, лізуть у парламент. Те, що Костенко 5 років фінансував Черкаський БЮТ і Юлю - до уваги не береться :lol: :D . Як і звернення вождихи на підтримку Костенка :P . 200 округ показав, що бабки для "об`єднаної опозиції" - на першому місті. ВЖЕ ВСЕ ПОДІЛЕНО.

Добре, що слова "Об'єднана опозиція" Ви взяли в лапки, бо Костенко до неї відношення не має ніякого,крім того, що колись він був в БЮТ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Костя 18.09.2012 16:25
Цитую Шуст:
Цитую діма:
А ювт листом підтримала павла!

точно, на печатній машинці надрукувала "захавляній" маляву, що Павло її подданий. тільки не вказала що він за пшонку голосував разом ПатРіотами. :-x

Це не новина.А ще він голосував за мовний закон :-x :-x :-x