Дві кримінальні справи, які були порушені стосовно кандидата в народні депутати Миколи Булатецького, закриті. Про це повідомив сьогодні під час прес-конференції Об’єднаної опозиції сам Микола Іванович, відповідаючи на запитання «Прочерку».

Після «мовного» мітингу… Фото: progolovne.ck.ua

Після «мовного» мітингу… Фото: progolovne.ck.ua

– Сьогодні стан справ добрий. Тепер уже добрий, тому що справи всі закритті. Я дякую суддям Степаненку і Грабовому. Перший скасував постанову прокурора про порушення кримінальної справи стосовно турнікетів, а колегія суддів обласного апеляційного суду скасувала намагання прокуратури поновити справу. Другий – не побачив в діях Булатецького під час липневих подій жодного порушення, незважаючи на те, що хотіли зробити, ніби я був п’яний, та було 90 свідчень проти мене.

За словами Булатецького, якщо Господь-Бог пошле йому те, чого він прагне (стати нардепом), то буде робити все для того, щоб такі судді «були живими-здоровими і залишалися із честю».

реклама

Коментарі  

 
+22 #16 Прохожий 18.09.2012 19:57
Эти комментаторы даже и не пытаются скрыть, что поливают грязью Николая Ивановича, за никчемную плату (кстати, могут кинуть). Поэлегантней занимайтесь проституцией, уроды. Это профессия интимная и не терпит огласки. Хоть бы поинтересовалис ь, кто он для Черкасс и как его здесь уважают. Булатецкий 50 шагов не может по городу пройти, чтобы кто-то не поздоровался и не остановился поговорить. Жители Черкасс уважают и ценят. ВЫВОД: писаки, получив свои жалкие сребреники, в день голосования, прийдите и отдайте свой голос за Настоящего Патриота Булатецкого, а не за обыдлевших нуворишей, бросающих вам мелочь в дорожную пыль. Тогда и у вас появиться шанс пожить по-людски.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #15 Патріот 18.09.2012 17:26
Удачи вам, Миколо Ивановичу!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #14 Ємпирик 18.09.2012 16:53
Бывшему министру внутренних дел Украины Ю Луценко, скорее всего, придется сменить род деятельности. Не успел он войти во вкус шитья рукавиц, как во швейном цеху Менской исправительной колонии №91 вдруг закончились вакансии.
По словам политика, один из лейтенантов проводил ему лекцию о необходимости труда как метода перевоспитания и предлагал пройти стажировку на швейной машине для пошива брезентовых рукавиц.
"Но затем он объяснил, что вакансий в швейном цехе нет и поэтому наш отряд, наверное, будет клеить конверты!" - написал Луценко в письме, опубликованном на сайте "Народной самообороны".
Напомним, на днях супруга экс-главы МВД И.Луценко презентовала украинцам результат стараний мужа - брезентовые рукавицы с надписью "Украина в твоих руках"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #13 народ за БЮТ 18.09.2012 13:02
сколько же тут шак...в, я понимаю теперь кто тут пишет всяку фигню.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #12 Сергей 18.09.2012 11:52
Бабіям, Орестам і подібним запроданцям! Булатецький на відміну від вас, не ховається під ніками, а відкрито веде боротьбу проти загарбників, що перетворюють народ на безвольну масу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #11 БУДЕ ТАК 18.09.2012 10:08
На 194 за опозицю нема як проголосувати. Віддати свій голос за Булатецького - не поважати себе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #10 Дядя Вася 18.09.2012 08:45
А не далее как неделю назад господин Варич распинался, как Булатецкого будут жестоко прессовать и плавить.И я уже тогда говорил - кому он на....г вс...ся, если уж такую опозицию "бояться"- незачем властью быть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #9 Дмитро 17.09.2012 20:58
money, money..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #8 Правдоруб 17.09.2012 18:42
Щоб там не було це єдиний кандидат від опозиціі на цьому окрузі і якщо хтось хоче щоб його голос пішов до регіонів голосуйте за будького іншого і буде вам повний стабіліздєц!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #7 Боря 17.09.2012 18:21
Интересное фото: А ГДЕ СМЕРИТЕЛЬНАЯ РУБАШКА?