реклама

реклама

Сьогодні під час другого знесення наметового містечка «Беркутівці» застосували фізичну силу до учасників.

Фото Тетяни Воронцової

Фото Тетяни Воронцової


Силовики, взявшись за руки, пішли стіною на мітингувальників.



Двох із них – депутатів Черкаської міської ради Миколу та Максима Булатецьких – оточили в своєрідне кільце. Молодшого Булатецького, який намагався вирватися, поклали на землю, заламавши руки, і повели до службового автомобіля. Слідом за сином в машину посадили і його батька.

Тим часом, одному із мітингувальників стало зле. Чоловіка забрали карета «Швидкої».

Люди, намагаючись перешкодити силовикам зносити намети, почали в них лягати. Але представники правоохоронних органів, незважаючи на людей, піднімали та рвали намети.



Як розповів «Прочерку» керівник аналітичного відділу громадянської мережі «Опора» в Черкаській області Сергій Варич, нині Микола та Максим Булатецькі, а також учасник акції протесту Ярослав Нищик перебувають в Черкаському наркодиспансері, де проходять обстеження.

– Їм не зачитали їхні права, не сказали, що вони можуть відмовитися від обстеження. У Максима та Ярослава – легкі тілесні ушкодження, а в Миколи Івановича – важчі. Після цього їх мають везти в Третю лікарню, де фіксуватимуть тілесні ушкодження, а далі, сказали, що повезуть в Соснівський РВ УМВС. Там також чекає група правозахисників, – сказав Сергій Варич.


ТУТ можна переглянути відео.

реклама

Коментарі  

 
0 #40 karcus 17.07.2012 14:08
Вам не хватает ума даже импичмент Одарычу сделать.
Или он уже стал вашим и всем хорошо?
Вам снизили коммунальные и пенсия как у нашего героя, а зарплата вообще мечта?
А вы язык, какая меркантильность .
Народ всегда богат экономически?



ну выберем другого мера и что, у меня зар.плата вырастет или у стариков пенсия повысится? или город потратит 100500 денег на выборы и придет новый (такой же) дядя и будет всё как было?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #39 Гость 08.07.2012 21:38
Цитую зрадник:
А деж були "патріоти" такі, як Бондаренко, Слуцька та інші коли Максу з батьком руки викручували?Там де і завжди, в кущах ховались. Бо вони тільки і вміють ,що ярлики вішать на порядних людей. І це б..ло лізе в депутати ВР.Ганьба!!!!..................................................

Я давно говорю, что исторически гетманы на Украине никогда за народ грудью не становились.При чем здесь Украинская мова? Пиар главное и шумиха на которой можно поиметь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #38 федор припципиальный 08.07.2012 18:43
бандитская власть бандитские пиемы в сталинские времена втихаря забирали в три ночи эти обнаглевшие в ценре города среди бела дня под окнами фуфайкина и одарича депутатов как преступников вяжут в наручники срам а в это время преступность растет им слабо с ними справиться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #37 Гость 08.07.2012 10:13
Читаешь вашу хр..ь и просто страшно за будущее. Ничего разумного.
Где ваш меченый - Ющенко, где ваши бандиты в тюрьмах?
И опять пионэр Яценко призывает и кричит те же лозунги.
Посмотрите в его глаза. Он же сам не верит в то, что вам кричит.
Нашелся лидер?
Через его очки, как бы он не делал серьезную морду видно,
как он смеется над вами.
Вам не хватает ума даже импичмент Одарычу сделать.
Или он уже стал вашим и всем хорошо?
Вам снизили коммунальные и пенсия как у нашего героя, а зарплата вообще мечта?
А вы язык, какая меркантильность .
Народ всегда богат экономически?
Смотрите, как вся административна я св....ь может быстро менять мундиры и приспосабливать ся к происходящему.
В цветущей стране, можешь выучить для необходимости даже чертов язык, чтобы жилось лучше и хорошо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #36 Місцевий 07.07.2012 22:56
Піар містечкового розливу: дешево і сердито.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #35 Степ 07.07.2012 19:37
Цитую Степ:
А при СССР в психушку увозили..

А чому мінус? Я порівнював два режими і поставив знак =
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #34 Степ 07.07.2012 19:35
[quote name="Дядько"]Переглянув відео на Главреді.Окрім основного вразили дії міліції.Оце профі? Та цеж стадо баранів! Зо три десятки в*яжуть одного старшого Булатецького.Хлопці, та вас так на усіх не вистачить! А не дай Бог щось серйозніше? Повсир..сь і повтікаєте як щурі
Pозумнику головне щоб ти, та такі як ти незробили те що ти тут пишеш у ВІДПОВІДАЛЬНИЙ МОМЕНТ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #33 Ольга Василівна 07.07.2012 19:01
Придурки всі! Набридли! Сонце голови напекло! Всі вони однакові! Булатецькі-Тулуби - пху!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #32 не байдужі 07.07.2012 16:38
Цитую Валентина:
Цитую Погляд:
Вистава одних на тлі декорацій з безпорадності та агресивності інших.

Без коментариев и очень актуально!
http://youtu.be/yutfdF5ps_U

повна характеристика сьогоднішніх борців :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #31 Валентина 07.07.2012 15:39
Цитую Погляд:
Вистава одних на тлі декорацій з безпорадності та агресивності інших.