Гарячі номера телефонів

З перших днів війни місто мобілізувало всі свої резерви, аби забезпечити продовольчі потреби різних категорій населення та внутрішньо переміщених осіб у воєнний час. Про це інформується у прес-релізі від Черкаської влади.

Також на заклик міського голови Анатолія Бондаренка відгукнулися і підприємці – власники бізнесу, та допомагають Черкасам найнеобхіднішим. Великою мірою завдяки їм місто забезпечує харчуванням різні категорії населення, тих, кого в силу різних причин не можуть харчувати з бюджету, та навіть має змогу допомагати іншим містам, які опинилися на грані гуманітарної катастрофи.

b4345a246751c81676b7c693a5f1494e

Одним з таких підприємців є Геннадій Бобов, власник Селищанського цукрового заводу.

На потреби міста він передав 10 тонн цукру та близько тонни молочної продукції.

– Сьогодні, відкинувши всі непорозуміння та суперечки, дуже важливо відчувати підтримку бізнесу, – коментує міський голова Анатолій Бондаренко. – Спільними зусиллями ми наближаємо нашу перемогу над ворогом.

Як відомо, Бобов – екс-регіонал, один з тих, які голосували за диктаторські закони 16 січня 2014 року...

Бобов звучав у ЗМІ і коли йшла мова про справу Сергієнка…

Нагадаємо, що корсунського активіста-самооборонівця Василя Сергієнка невідомі викрали з його будинку 4 квітня 2014 року. Наступної доби його було знайдено за містом у Виграївському лісі мертвим зі слідами жорстоких катувань. Журналіст Василь Сергієнко був активним учасником Євромайдану. Після перемоги Революції гідності, за словами черкаських активістів, він домагався звільнення редакторів регіональних газет, яких нібито контролювала влада часів Януковича. Окрім того, чоловік збирав інформацію щодо колишнього голови області Сергія Тулуба та екс-нардепа Геннадія Бобова (свого часу входив до Партії регіонів). Сергієнко, зокрема, цікавився темою незаконних оборудок із землями запасу. Згодом активісти проводили ряд акцій, щоб привернути увагу до судового процесу та надати йому максимальної публічності.

Сам Бобов звертався до органів внутрішніх справ, прокуратури і Служби безпеки України з вимогою забезпечити неупереджене і справедливе розслідування в справі.

реклама

Коментарі  

 
+2 #3 \Solіd 02.04.2022 12:53
свята людина.
проби/клейма ніде ставити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Іван 02.04.2022 10:42
Бійтесь данайців дари приносящих!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Художник Показухин 01.04.2022 17:05
Картина маслом "Латифундист Бобов готовит яичницу не снимая пальто". :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100