реклама

реклама

Депутати фракції ВО "ЧЕРКАЩАНИ" у Черкаській міській раді, не бачать сенсу в роботі наступного пленарного засідання сесії до того часу, поки голова фракції забороненої недопартії не оголосить про розпуск фракції ОПЗЖ у Черкаській міській раді з трибуни сесійної зали.

Про це йдеться у заяві Черкаської міської організації ВО «Черкащани».

01

«Просимо не оцінювати такий наш крок як політичні ігри, адже ми розуміємо, що подібні дії не на часі. Однак очевидним є те, що ОПЗЖ - це партія колабораціоністів, які по всій Україні чекають нагоди, аби очолити (і очолюють там, де це їм вдається) окуповані ворогом міста, а отже, самі є ворогами нашої держави. Цій партії не місце в Черкасах!» - зазначають в партії.

«Черкащани» також запрошують колег долучитися до заяви.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 Яків Миколайович 10.04.2022 11:26
Цитую Іван:
А партія "Черкащанин" не хоче вигнати з членів виконкому пана Беззубенка, який був в партії регіонів і був прислужником одіозного регіонала С.Б. Тулуба

Взагалі-то, після Майдану прохлопали черкащани, забулися розвісити на ліхтарях все оте кодлдо, що в 2013 влаштувало у міськраді ПРіБЮТ по-черкаськи і натовпом лизало дупу Тулубу. І тепер - ті ж кнуряки знов прилаштувалися біля бюджетного корита. За виключенням вимерших комуняк. Гляньте на фото сесійного залу! Мордяки - хоч пацюки бий! Стріляй - не промажеш!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 /Solid 10.04.2022 08:01
Цитую Іван:
А партія "Черкащанин" не хоче вигнати з членів виконкому пана Беззубенка, який був в партії регіонів і був прислужником одіозного регіонала С.Б. Тулуба

Якшо партіЯМ повиганяти прожжонних регіоналів то вони понесуть "нєвосполніму потєрю".
Особливо єс
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Пишу Вам 09.04.2022 18:03
Цитую Жевжик:
[quote name="Жирік в спідниці"]Якщо повернусь з рідненького..
Що ви верзете, вона десь на передовій шифрується і з джавеліна лупасить, а ви про якісь - братвурст, боквурст... бір... :eek:

З німецького роллштуля. На жаль, різко погіршившийся стан мого здоров'я вимусів мене та мені богом даного чоловіка, різко покинути межі України, й зокрема Черкасів. Плани бити ворога на далеких підступах до міста з джавелінів, вимусіна була замінити на дачу молитовного сніданку за тисячі кілометрів від місць боїв, в прихистившій мене ґемайндовскій пфарре. Сподіваюсь на різке покращення здоров'я одразу ж по закінченні війни й моє повернення в ще не охоловше вічне моє депутатське крісло, вже як членкину Партії Переможців, а також отримання зарплатні та премій, що були надані мені за час вимусіної відсутності. Бефунди про тяжкий стан здоров'я докладаються :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Андрій 09.04.2022 10:20
Розпуск це дуже "круто". Але важливіше- покарання цих.... Не доводьте до самосуду, тим більше що таких ****** як Замирайло давно чекає в'язниця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Жевжик 09.04.2022 09:39
Цитую Жирік в спідниці:
Якщо повернусь з рідненького для мене дойчланда, то в черговий раз обов'язково перейду до партії, якій припише собі перемогу в війні!

Що ви верзете, вона десь на передовій шифрується і з джавеліна лупасить, а ви про якісь - братвурст, боквурст... бір... :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 БГ 09.04.2022 07:58
А поки - аукціони, аукціони та ще раз аукціони! Дерибан бюджету - форева!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Іван 09.04.2022 00:13
А партія "Черкащанин" не хоче вигнати з членів виконкому пана Беззубенка, який був в партії регіонів і був прислужником одіозного регіонала С.Б. Тулуба
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Жирік в спідниці 08.04.2022 19:28
Якщо повернусь з рідненького для мене дойчланда, то в черговий раз обов'язково перейду до партії, якій припише собі перемогу в війні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 1 08.04.2022 16:44
Цитую Яків Миколайович:
Мені просто цікаво: оця вся наша дутапетсько-чиновна (наволоч) зграя до сьогоднішнього дня НЕ ЗНАЛА, що ці падлюки з ОПЗЖопи - вороги України та колабораціоніст и? Вони раніше НЕ ЧУЛИ антиукраїнських закликів та гасел цих вишкребків?

Их очень сплотил дерибан бюджету
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 !!!!!! 08.04.2022 14:38
Цитую 1:
А что скажет заслуженый депутат Майборода??

"Ja, ja, sehr gut!" Л.Майборода(Герма ния)