Гарячі номера телефонів

Виконавчий комітет ЧМР продовжує свою роботу в умовах воєнного стану та максимально швидко реагує на всі виклики сьогодення. Відтак, під час засідання, яке відбулося 21 квітня, ухвалили невідкладні рішення для зміцнення оборони й допомоги захисникам.

278574286_431913568743153_3033677642308381858_n

Зокрема, одноголосно підтримали зміни до головного кошторису міста та перерозподілили 10 млн грн субвенції обласному бюджету для закупівлі спорядження Збройним Силам України.

За ці кошти, згідно з листом від обласної військової адміністрації, придбають тепловізори, прибори нічного бачення, системи спостереження, амуніцію, одяг для захисників, спальні мішки та інші речі, важливі для несення служби.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, коментуючи це рішення, наголосив, що підвищення обороноздатності нашої країни – найголовніший пріоритет.

– Збройні Сили України вже 57-ий день дають гідну відсіч російським окупантам, ми ж зі свого боку допомагаємо нашій армії всіма можливими способами, чуємо усі запити та намагаємось максимально швидко закрити їх, – зауважує Анатолій Бондаренко. – Я впевнений: ми переможемо. Сьогодні, як ніколи, важливо об’єднуватися і кожному на своєму місці захищати нашу найкращу Україну.

Нагадаємо, що у березні Черкаська міська рада вже передбачала обласному бюджету субвенцію в розмірі 10 мільйонів гривень на спорядження для армії.

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100