Гарячі номера телефонів

«Щойно завершився цьогорічний опалювальний сезон, як працівники комунального підприємства розпочали активну підготовку вже до наступного», - повідомляє директор КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась.

a52b14962091478b33b099124f270aff За його словами, наразі проводяться гідравлічні випробування, промивки котлів та систем теплопостачання будинків і перевірки водопідігрівачів. Триває також планова заміна старих, зношених котлів на сучасні.

«Сьогодні комунальне підприємство працює в штатному режимі, – говорить Павло Карась. – Фактично, єдина відмінність від попередніх років – це необхідність працювати за більш напруженим графіком, враховуючи можливу необхідність залучення мобільних ремонтних  бригад «Черкаситеплокомуненерго» для відновлення систем теплопостачання у тих містах України, які постраждали внаслідок військових дій. Тож ми повинні  встигнути провести всі роботи в Черкасах на належному рівні, щоб у разі потреби оперативно допомогти колегам з Харкова, Чернігова чи інших міст, де велися бої та обстріли».

«Кожен структурний підрозділ Черкаської міської ради, кожне комунальне підприємство нашого міста від самого початку російського вторгнення задіяні до посиленого режиму роботи, покликаного сприяти обороні країни і належному забезпеченню потреб вимушених переселенців, - говорить міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. – Тепер маємо належним чином реагувати і на нові потреби часу – зокрема, готуватися допомогти у відновленні критичної інфраструктури міст, звільнених від окупантів та тих, що перебувають у зоні бойових дій. Навіть в умовах воєнного стану вдалося забезпечити подачу без особливих проблем тепла й гарячої води в оселі черкащан. Тепер маємо бути готовими допомогти тим містам, які постраждали внаслідок дій окупантів».

Про час проведення гідравлічних випробувань у Черкасах містяни, як і завжди, заздалегідь попереджатимуться. Будуть зазначені конкретні дати й адреси, де проводитимуться роботи.

Якщо ж хтось із черкащан виявить відсутність гарячої води, пов’язану з форс-мажорними обставинами, а не плановими випробуваннями – слід телефонувати за номером «гарячої лінії» аварійно-диспетчерської служби: 0800505200.

Про це йдеться на сайті Черкаської міської ради.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100