Гарячі номера телефонів

Днями на засіданні виконавчого комітету міської ради ухвалили Порядок відшкодування витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на публічну інформацію. Цим рішенням було визначено механізм відшкодування витрат на копіювання або друк документів, пише smila-ua

Добре, що хоч всі погодилися з тим, що при наданні інформації, яка становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.

2022-05-02-kserox

А за все інше тепер смілянам доведеться платити.

Відшкодування здійснюється у разі виготовлення більш як 10 сторінок запитуваних документів.

Оплатити цю послугу можна у будь-якій зручній для смілянина фінансовій установі. Але без довілки про сплату - ніяких документів тепер не отримаєте.

У Порядку розписали та пояснили містянам ще декілька цікавих нюансів.

Наприклад, у разі, якщо кількість сторінок відповіді за запитом на інформацію можна визначити заздалегідь і запитувач надіслав документ, що підтверджує оплату коштів, пов'язаних з наданням відповіді та обрахованих згідно з цим Порядком, відповідь надається в установлений законом строк.

У разі, якщо кількість сторінок відповіді за запитом на інформацію можна визначити заздалегідь, але запитувач не надіслав документ, що підтверджує оплату коштів, пов'язаних з наданням відповіді, обрахунок цих витрат здійснюється відповідальним структурним підрозділом виконавчого комітету, а рахунок на відшкодування витрат надсилається запитувачу в установлений законом строк для відповіді на запит на інформацію.

У разі, якщо кількість сторінок відповіді за запитом на інформацію не можна визначити заздалегідь, відповідальний структурний підрозділ виконавчого комітету, зважаючи на значний обсяг відповіді за запитом на інформацію, надсилає запитувачу лист та рахунок, у якому зазначається сума відшкодування витрат.

Відповідь на запит надається після отримання документів, що підтверджують повну оплату витрат, пов'язаних з наданням відповіді. Відповідь на запит не надається у разі повної або часткової відмови запитувача від оплати витрат, пов'язаних із наданням відповіді за запитом на інформацію.

То скільки ж платити?

РОЗМІР

витрат на копіювання або друк документів,

що надаються за запитом на інформацію

Послуга, що надається:

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк) - вартість: 0,2 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки.

Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк) - 0,3 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки.

Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк) - 0,5 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки.

Виготовлення цифрових копій документів шляхом сканування - 0,1 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за сканування однієї сторінки.

Примітка: Розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки встановлюється на дату копіювання або друку документів.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #2 Lex 04.05.2022 08:52
А в гривні перести можна будо оті відсотки розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Кєт 03.05.2022 19:12
Позоріще . А собі зп по 140 000 не бажає ананко і його опзжсти урізати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100