Гарячі номера телефонів

За результатами підведення підсумків обласного етапу Всеукраїнського конкурсу плакатів до Всесвітнього Дня Землі «Майбутнє планети – у наших руках!» дві вихованки Багатопрофільного молодіжного центру зайняли призові місця. Анастасія Макаренко, вихованка Народного художнього колективу – студії декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки» (керівник Галина Тимошенко), за свою роботу «Бережіть природу» отримала ІІІ місце (молодша вікова категорія), а Майя Мельник, вихованка Зразкового художнього колективу «Вернісаж» (керівник Анжела Коваленко), за плакат «Бережи планету з дитинства» – І місце (старша вікова категорія).

2

У творчому заході взяли участь 70 дітей та підлітків із Черкас, Черкаського та Золотоніського районів. Юні художники у конкурсних роботах відобразили своє бачення щодо збереження природи на планеті Земля.

1(1)

Конкурс плакатів організований за ініціативою Національної бібліотеки України для дітей за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Національної спілки художників України та інших державних і громадських організацій.

Про це повідомляє Багатопрофільний молодіжний центр.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100