Гарячі номера телефонів

У Чигиринському держлісгоспі відбулася виробнича нарада під керівництвом директора підприємства Романа Фендюра. Участь у ній взяли головний лісничий та лісничі. Основна мета наради – напрацювати єдино-правильні підходи до вирощування високопродуктивних насаджень, починаючи зі створення лісових культур, доглядів за ними, і завершуючи рубками формування насаджень.

У ході роботи учасники  наради відвідали ряд об’єктів у Матвіївському та Яничанському лісництвах. У цих структурних підрозділах переважають листяні насадження. Тож безпосередньо на ділянках обговорювали особливості та механізми вирощування здорових листяних лісів.

зображення_viber_2022-05-06_11-34-43-062

Обговорили важливість правильної підготовки ділянок для створення лісових культур, у тому числі технології пониження пнів, з метою ефективного використання механізації в майбутньому.

Оглянули здійснення доглядів у лісових культурах. Обговорили методи підвищення продуктивності та поліпшення якісного складу лісів, що забезпечується рубками догляду.

Як зазначив директор Чигиринського держлісгоспу Роман Фендюр, на підприємстві максимально переходять на здійснення доглядів за насадженнями механізованим шляхом.

«Цьогоріч ми вже придбали п’ять подрібнювачів Kansas-170, які агрегатуються з трактором МТЗ-82.  На власному досвіді ми переконалися, що використання подрібнювачів дозволяє зменшити витрати на догляди та підвищує продуктивність праці. Тож на всіх ділянках, де це можливо, будемо здійснювати догляди за допомогою таких мульчерів. Це дуже важливий напрямок, адже вчасні та якісні догляди забезпечують  гарний  результат у вирощуванні лісу», – наголосив Роман Фендюр.

Під час наради її учасники мали змогу побачити на практиці, поділитися досвідом  та обговорити усі етапи вирощування високопродуктивних лісових насаджень. Саме це завдання є одним з основних для працівників лісового господарства.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100