Гарячі номера телефонів

Низку господарських питань розглянули сьогодні під час засідання виконавчого комітету.

IMG_2527_1

Серед іншого, внесли зміни до «Програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території міста, захисту населення від НС техногенного, природного, соціального, воєнного характеру на 2019-2022 роки». Рішення було ухвалене в зв’язку з необхідністю зберігання паливно-мастильних матеріалів, які були придбані на виконання заходів Програми.

Також внесли зміни до міської «Програми розвитку загальної середньої освіти м.Черкаси на 2022-2027 роки». В рамках цих змін будуть придбані необхідні речі для потреб внутрішньо переміщених осіб.

Крім цього, на засіданні ухвалили рішення про тимчасову заборону руху транспорту на двох ділянках доріг у зв’язку з ремонтом мереж і розглянули декілька питань квартирного обліку, а також вирішили нагальні питання щодо харчування переселенців та військових.

«Вирішення поточних господарських питань – одна з основних задач міської ради. Ми маємо щодня наполегливо працювати, щоб забезпечувати основні комунальні потреби містян і вимушених переселенців», – підкреслює перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100