Проєкт реалізується МБО «Партнерство кожній дитині» на замовлення Міністерства соціальної політики України у співпраці з Міністерством освіти і науки України, регіональними підрозділами Національної сервісної служби України, Міністерством охорони здоров’я України.
На початку заходу координатор проєкту на Черкащині Людмила Пона поінформувала про ключові завдання та мету реалізації ініціативи. За її словами, переважна більшість закладів освіти нині здійснюють свою роботу в дистанційному режимі.
– Наразі стан перебування, утримання, навчання і виховання дітей, які свого часу перебували в закладах інституційного догляду та виховання дітей є надзвичайно важливим питанням, – відзначила вона. – І, звісно, ми педагоги і громади маємо бути насторожі, маємо допомогти та подбати про цих дітей.
Мета проєкту «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни» – надання в період військової агресії росії підтримки органам влади у здійсненні моніторингу, забезпечення захисту та базових потреб дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштованих в сімейні форми виховання; дітей, залишених без батьківського піклування; дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, в тому числі, переміщених з інших регіонів України.
У ході онлайн-зустрічі присутні обговорили першочергові пріоритетні кроки щодо налагодження співпраці та реалізації цілей проєкту.
Про це йдеться на сайті Черкаської ОВА.