Черкаські танцівники пройшли до фіналу танцювального проекту «Майdан’s», що на телеканалі «Інтер».


За результатами оцінок журі та глядацького голосування черкащани набрали 50 балів. Відтак вони стали другими. 


Попереду із 58-ма балами – Кривий Ріг, позаду – Харків (44 бали).

За перемогу в шоу наші майdан’sери боротимуться наступного ефіру.

ТУТ можна переглянути виступ черкащан.

БАТЛ хореографів. Максим Оробець 

реклама

Коментарі  

 
+17 #12 Arish 25.09.2012 21:16
Цитую Антон:
Плохо, что у нас самый маленький город из всей четвёрки :( Им с голосованием легче будет :( Но нужно объединиться и вместе поддержать любимый город!! ;)

Город хоть и маленький, но дети борятся изо всех сил. Такой сплоченности, такой целостности я давно не наблюдала. Спасибо Максу, что вдохновил их на подвиги. Педагогам не всегда удается добиться такого результата. Если бы смс-голосование сделали 1номер-1голос, то было бы более менее объективно. Так нет же, надо бабло лопатой грести, как обычно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #11 Arish 25.09.2012 08:12
Д******** по имени Васыль, не нравится, с***ни отсюда! ;-) Ребятушки, молодцы!!!! Так держать, успехов в финале! Лю вас всех!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-23 #10 Василь 24.09.2012 11:25
Ставте, ставте мінуси. Я щиро вірю, що вам дуже подобаються халявні видовища від Тулуба і шарова водка Жашківського Конюха :D. Тільки якщо почую щось негативне про махатєлєй прапорами чи ще щось подібне - відразу вам це нагадаю :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-21 #9 Василь 24.09.2012 11:06
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Василь:
Видовище для убогих. Голосуйте за майданСэрів, підтримуйте голубую власть :D
Та не тут воювати треба. Це ж - діти! Нехай танцюють і радіють життю.


Сьогодні вони танцюють, а завтра будуть махати прапорами Вона**галів за 100 грн. І ви ж журналюги будете розказувати як всьо плохо, о вопіющєй нєсправєдлівост і і фальсіфікаціях! ПРоте, ніхто не заважає вам взяти бубен і також розпочати "дикі танці" під час чуми.

І це все починається з малого - благочинністю та самодіяльністю, роздачею макаронних виробів і шаровой водкой на конєзаводах. Закінчиться все в кращому разі адідасами, битими мордами, автозаками і тотальним одобрямсом. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Танцор диско 24.09.2012 08:39
Субъективно- слабее за Аватара и Матрицу.Но хорошо все,что хорошо кончается.А Макс-настоящий боец.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-20 #7 Василь 23.09.2012 19:47
Цитую Валентина:
Цитую Василь:
Видовище для убогих. Голосуйте за майданСэрів, підтримуйте голубую власть :D

Это коментарии убогих.


згоден, це ті, кому не вистачає хліба і видовищ :-*
люмпен-пролетаріям більше нічого і непострібно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Дмитрий 23.09.2012 19:42
Только объединившись при голосовании, мы выиграем. Так держать!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Оксана Колісник 23.09.2012 16:00
Цитую Василь:
Видовище для убогих. Голосуйте за майданСэрів, підтримуйте голубую власть :D
Та не тут воювати треба. Це ж - діти! Нехай танцюють і радіють життю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #4 Валентина 23.09.2012 15:42
Цитую Василь:
Видовище для убогих. Голосуйте за майданСэрів, підтримуйте голубую власть :D

Это коментарии убогих.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-37 #3 Василь 23.09.2012 10:35
Видовище для убогих. Голосуйте за майданСэрів, підтримуйте голубую власть :D