Гарячі номера телефонів

Прокурорами Черкаської обласної прокуратури доведено у суді винуватість 21-річного кур’єра одного із Інтернет-магазинів в мережі «Telegram», який спеціалізувався на продажі наркотиків.

Прокуратура

Відповідно до пред’явленого обвинувачення, фігурант злочину розклав на території міста десять згортків («закладок») із психотропними речовинами та наркотичними засобами, такими як: канабіс, амфетамін та PVP, для їх подальшого продажу наркозалежним громадянам через Інтернет-магазин.

Також зловмисник зберігав за місцем свого проживання партію готових до збуту «закладок» із вилученими з обігу речовинами, у великих та особливо великих розмірах, а також приладдя для їх фасування та упакування.

За результатами судового провадження Соснівським районним судом м. Черкаси визнано обвинуваченого винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 307 КК України, та призначено справедливе покарання у виді 7 років позбавлення волі.

Досудове розслідування та оперативне супроводження кримінального провадження здійснювалось співробітниками УСБУ в Черкаській області.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100