реклама
Sucurity Police

реклама

Очільник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець відреагував на заяву Служби безпеки України, яка звинуватила чиновників ОВА в намаганні незаконно продати бронежилети з гуманітарної допомоги, призначені для військових.

Табурець1

«Черкаська обласна військова адміністрація отримала у березні та квітні (двома партіями) від однієї з громадських організацій гуманітарну допомогу – тисячу тканинних чохлів для бронеплит (плитоносок), НЕ бронежилетів, – заявив Табурець. – Вони були передані, відповідно до договорів відповідального зберігання, на одне з комерційних підприємств Черкас. Це підприємство, відповідно до укладених договорів, мало виготовити бронеплити для цих чохлів із спеціального металу, наданого ОВА. Надалі готові засоби захисту, надані цим підприємством, у зазначеній кількості були передані в підрозділи ЗСУ, що підтверджено відповідними актами. Жодного стосунку ОВА до питання комерційної реалізації бронежилетів не має».

реклама

Коментарі  

 
+5 #10 Макс 21.05.2022 08:52
Підтверждено відповідними актами! Все, питань немає. Цікаво СБУ ця відповідь влаштує
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #9 Вано 19.05.2022 21:43
Звичайна оборутка, просто попалися, тепер оправдовується. Нічого нового.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #8 Марк 19.05.2022 20:52
Свинарчук №2. "Азовці в неволі, Табурець в долі"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 \Solid 19.05.2022 19:35
"Жодного стосунку ОВА до питання комерційної реалізації бронежилетів не має».
ВІРИМО !!! для цього існують дружні фірми -"венети".
"Вони були передані, відповідно до договорів відповідального зберігання, на одне з комерційних (!!!) підприємств"
На якій підставі зберіганням ТАКОЇ військової амуніції займаються комерсанти? Це не рюкзачки, а ЗАХИСТ!
"Режимних" складів з ПЕРЕНВІРЕНИМ ПЕРСОНАЛОМ немає?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 лекало 19.05.2022 18:51
Передав на відповідальне зберігання. Пора у відставку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 лекало 19.05.2022 18:49
Ха-ха-ха! Ото вляпались. Фу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Наручні кайданки 19.05.2022 18:22
Ця та подібна інформація про факти зловживань (які, на жаль, не поодинокі) підриває авторитет волонтерського руху і гуманітарного благодійництва. Тому треба в усьому фахово розбиратися і нещадно карати злочинців за мірками Закону про воєнний стан. Інших варіантів не може бути.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #3 Яків Миколайович 19.05.2022 15:56
Акти передачі броніків у війська - підписані. А от куди ті броніки насправді поїхали - треба розбиратися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #2 Мари 19.05.2022 15:45
Цікаво, чи пройде комент цензуру? Проте, все ж таки, напишу. Для чого потрібно було Венето передавати всі плитоноски на зберігання? В місті місць нема, де зберігати гуманітарку? Ну взяли комплект, під нього зробили плити, а там далі стандарт.Для чого залучали склади вшивого приватного підприємства для зберігання гуманітарки? Можливо ще й кошти платить за зберігання? По друге, Венето могло просто злизати лекало, викройку з львівського зразка і запустити у власне виробрицтво. Кравчині це вміють робити по наданому зразку.От і все. Венето завжди вчасно перезувалось на попит: то під ковід, то під вибори(лавочки, заборчики), тепер під війну.їм що, головне продать, отримати чималі кошти і прикритися робочими місцями на підприємстві.Це ж все заради збереження робочих місць(читала лист-подяку Епіцентру від Венето). Кому війна, а кому заробітки. Сподіваюсь долі Табурця в цій афері не було, бо це дно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #1 Перехожий 19.05.2022 14:19
Надалі готові засоби захисту, надані цим підприємством, у зазначеній кількості були передані в підрозділи ЗСУ, що підтверджено відповідними актами.
Але виявилися вони у "Епіцентрі". Чи потрапили вони до військових легко може з'ясувати навіть стажер військової прокуратури.