реклама

реклама

Сьогодні, 20 травня, керівнику черкаського КП "Дирекція парків" та депутату міськради Сергію Рубану вручили повістку у військкомат. Процес військові фільмували на камеру. У коментарі для "Про все" Рубан запевнив, що це не стало для нього несподіванкою.

"Я сам звертався в телефонному режимі, - каже Рубан. - Тому тут ніякої несподіванки для мене не було. Не знаю, якого типу була повістка: пропонувальна чи наказова. Я в цьому погано розуміюся. Я поки не служив і військової кафедри не проходив".

Служити політик поки не піде.

"Вибір у мене обмежений, бо в мене відстрочка у зв'язку зі статтею 23 Закону України "Про мобілізацію", - пояснює депутат. - Тобто, поки що я не йду служити".

Під яку саме категорію підпадає, яка дозволяє відстрочку, Сергій Рубан не уточнив. Планує поки займатися волонтерством.

Нагадаємо, 23 травня у Рубана закінчується трудовий контракт на посаді директора КП "Дирекція парків". Міський голова оголосив, що не продовжуватиме з ним співпраці.


реклама

Коментарі  

 
-2 #8 ЮЗР 24.05.2022 20:43
... идти на войну 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 ЧПОК 24.05.2022 09:37
Чергова показуха притаманна ЄС! Чомусь про хлопців-захисників відосіки не кидають!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Стас 23.05.2022 14:19
Цитую Микола:
Судячи з кількості плюсів "Стасу" колаборантів у нас повно - ФСБ Росії працює на повну катушку.
Ти в курсі? Чи саме там і отримуєш за провокації? А патріотиз-дещо інше.Це бажання захистити та боятись зробити зле своїйдержаві... Подумай.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Стас 23.05.2022 14:17
Цитую Кочубей:
Цитую Стас:
Звертались російською...Ну-ну... А оті,що на передовій розмовдляють російською,а боронять Україну? Заборонити? І не шукають вони статей Закону про відстрочку. Бо не депутати?

Мовою окупантів в наш час звертаються виключно агенти Кремля. Тому русня прийшла в Україну - бо ми "єдиный народ", а України вообще не существует...(В.Путин)
Ясено.То йди оте скажи хлопцям на передку-російськомовним .А взагалі то-не так страшні московські воші,як...далі сам знаєш. Тому й результат такий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Микола 23.05.2022 10:35
Судячи з кількості плюсів "Стасу" колаборантів у нас повно - ФСБ Росії працює на повну катушку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #3 Кочубей 22.05.2022 18:28
Цитую Стас:
Звертались російською...Ну-ну... А оті,що на передовій розмовдляють російською,а боронять Україну? Заборонити? І не шукають вони статей Закону про відстрочку. Бо не депутати?

Мовою окупантів в наш час звертаються виключно агенти Кремля. Тому русня прийшла в Україну - бо ми "єдиный народ", а України вообще не существует...(В.Путин)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Армія Віра Мова 21.05.2022 22:57
Про волонтерство нічого неказали,чи до виборів одне опісля друге.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #1 Стас 21.05.2022 12:49
Звертались російською...Ну-ну... А оті,що на передовій розмовдляють російською,а боронять Україну? Заборонити? І не шукають вони статей Закону про відстрочку. Бо не депутати?