Гарячі номера телефонів

У наш час багатодітних родин не так уже й багато. Зараз мало хто наважується створити багатодітну сім’ю. Розповідь видання «Вісті Черкащини» – про українську родину з Лисянки, яка народила та виховала шестеро дітей, яким віддають свою душу, любов і турботу.

zobrazhennya_viber_2022-05-20_10-08-12-316-1024x768

Господиня будинку Марія Анатоліївна зустріла приємною посмішкою і енергійною розмовою. Жінка одразу запросила до будинку, де на почесному місці розмістилася велика фотогалерея усієї дружної родини Корунців. На першому плані – чорно-біла світлина Марії і Дмитра майже півстоліття тому. Молоді, вродливі і безмежно щасливі. Попереду – ще ціле життя, багато яскравих подій, приємних моментів, грандіозних планів.

– Вже промайнуло 52 роки, мов один день, як ми разом, – розповіла Марія Анатоліївна. – Хоча, мабуть і більше. Бо ще в шкільні роки ми дружили, потім поступово дружні стосунки переросли в романтичні. Однак пропозиція руки та серця вже ж була для мене приємною несподіванкою. У Семенівці, а ми обоє з цього села, мабуть не було щасливішої дівчини. Вже пізніше мене часто мене запитували, чи легко бути хорошою дружиною та мамою у такій великій родині. То я з впевненістю можу сказати, що з добрим чоловіком дуже легко бути і чудовою мамою, і люблячою дружиною. Недарма кажуть, що дім зігріває не піч, а любов і злагода.

Вони радіють кожному новому життю і хорошій події в своїй великій сім’ї. Адже Бог подарував їм двох прекрасних синів та чотири чарівні донечки, дві з яких – двійнята. Вони усі працелюбні та наполегливі, як і їх батьки. Серед них є представники різних професій: і швачки, і бухгалтери, і механізатори, і перукарі. Сьогодні старші Корунці вже мають почесний статус бабусі і дідуся, у яких 10 онуків та ще два славних правнуки.

Дмитро Данилович і Марія Анатоліївна, хоч давно вже на заслуженому відпочинку, активні в громадському житті селища, щедрі на доброту і увагу до людей. Марія Корунець вже багато років очолює спілку матерів-героїнь Лисянки. «Їх, як для нашого маленького містечка, не так і мало – 17 осіб. У кожної по п’ять і більше дітей, а в Любові Миколаївни Нечипоренко їх аж дев’ятеро! Ці жінки справжні героїні. Адже одна справа народить діток, а інша – виростить достойними людьми, дати кожному краплину материнської любові. Вони і самі потребують теплоти і уваги. Тому я постійно з ними на зв’язку, вітаю з усіма святами і ювілеями, намагаємось разом вирішувати їх проблеми», – ділиться вона.

Дмитро Данилович – за фахом і за покликанням – будівельник. Його бригада мулярів із БМУ-5 була однією з найкращих в управлінні, а портрет бригадира не вибував із Дошки пошани району роками. Лисянська лікарня, будинок культури, багатоквартирні будинки в селищі – все це праця його вмілих рук.

На споришевому подвір’ї Корунців стоїть велика дерев’яна гойдалка – незвичайний подарунок дітей на «золотий» ювілей їх сімейного життя. Дідусю і бабусі на ній поки що немає часу відпочивати, а от наступні покоління великого роду Корунців, впевнені вони, вона ще довго виколисуватиме, і їх просторий, світлий будинок буде повнитися, як завжди, радістю і любов’ю.

Олександр Щербатюк

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100