Гарячі номера телефонів

Внесли зміни до порядку виплати щорічної грошової винагороди до Дня Незалежності України учасникам АТО/ООС, внесли зміни до рішення «Про проведення приписки до призовної дільниці громадян 2005 року народження».

1_1912

Також розглянули питання про підготовку житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період, про дозвіл на видачу ордерів фізичним та юридичним особам на видалення аварійних, фаутних та сухостійних дерев та декілька питань щодо квартирного обліку.

Наприкінці засідання члени виконкому заслухали звернення від громадян щодо необхідності зміни руху деяких маршрутних автобусів. Зокрема, рух маршруту №11 просять продовжити до Госпіталю ветеранів. Із таким проханням звернулася військовий капелан Лариса Когут. А жителі ПЗР просять змінити рух автобусів, які рухаються вул.Сумгаїтською (№№6, 22, 33, 36), щоб вони заїжджали на вул.Корольова. Міський голова Анатолій Бондаренко дав доручення департаменту ЖКК вивчити ці питання і запропонувати варіанти їх вирішення.

«Незважаючи на війну, Черкаси живуть і працюють, комунальні та інші служби роблять усе, щоб жителям та гостям міста було зручно та комфортно. Працюємо в штатному режимі, забезпечуємо надійний тил, дякуємо Збройним Силам, правоохоронним органам, територіальній обороні за спокій і порядок у місті», - зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Про це йдеться на сайті Черкаської міської ради.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100