Гарячі номера телефонів

Шкільний випускний влітку 2022-го мав бути традиційно урочистим: зі святковою ходою центром Черкас та вальсом одинадцятикласників. Війна внесла свої корективи – міська влада заборонила урочистості задля безпеки. Про це розповіла заступниця міського голови Анастасія Чубіна, пише Суспільне.

d170e49f72d67f16

Втім, випускники готують прощальний шкільний вальс.

У 24-ій черкаській школі учні єдиного одинадцятого класу готуються до випускного. Оплесками налаштовують одне одного на репетицію вальсу. Це їхня четверта зустріч в актовій залі зі своєю викладачкою хореографії. Щоразу є додатковий привід побачитися, сказав випускник Володимир Глущенко.

"Зраділи, бо не бачили давненько одне одного, не мали такої можливості зустрітися. Побачилися, зраділи, поздоровкалися, потанцювали", – розповів хлопець.

Його товариш Денис Арапов в житті танцює мало. Хлопець захоплюється IT-програмуванням, мріє займатися кібербезпекою. Та нині найважче йому даються підтримки у вальсі:

"Підтримки найскладніші, а так – подобається, нескладно".

Дев’ятикласниці зголосилися танцювати з хлопцями вальс, адже одинадцятикласниці нині виїхали з Черкас. Олександра Андрущак такій можливості рада. Дівчина вступатиме до училища, тож шкільний вальс для неї теж прощальний.

"Нам зателефонувала їхня класна керівниця і сказала, що терміново треба допомогти. Не вистачає дівчат", – розповіла Олександра.

Діти приходять на репетиції із задоволенням, сказала їхня викладачка хореографії Катерина Шатік.

"Це була їхня ініціатива, щоб зібратися й підготувати танець попри все, попри всі події, залишити його в пам’яті, присвятити нашим захисникам цей таночок", – розповіла хореографиня.

Класна керівниця одинадцятикласників Оксана Маріненко підтримує своїх учнів на кожній репетиції. За її словами, не про такий випускний мріяли її діти.

5115e05b257091e6

"У 9 класу не було випускного через коронавірус, а в одинадцятого – через війну. Але не втрачаємо надії на перемогу.В нас він все одно відбудеться, хоч і в маленькому форматі, але все одно з позитивом, з настроєм", – прокоментувала класна керівниця Оксана Маріненко.

Тривалість випускних вечорів обмежили заради безпеки дітей, розповіла заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна.

"Щорічної ходи випускників 2022 року не буде. Це пов’язано з безпековими заходами. Проте кожна школа на своїй базі буде організовувати невелике вручення атестатів, яке триватиме близько 20 хвилин", – розповіла заступниця.

За словами Анастасії Чубіної, головне – бути обачними та не ігнорувати повідомлення про повітряну тривогу.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100