реклама

реклама

Учора зі співами та танцями місто Золотоноша відсвяткувало свій 436 день народження.


Для золотонісців цього дня виступали місцеві колективи. Крім того, зі сцени своїм співом захоплювала народна артистка України Ніна Матвієнко. Вона зізналась, що сама є черкаською невісткою, адже чоловік її з нашої області. Відома співачка зі сцени у Золотоноші бажала усім здоров’я, віри у Бога та побільше діток.

– Чим більше нас, українців, тим менше буде китайців та чорномазих! – сказала Ніна Матвієнко.

 

Крім того, цього дня у парку презентували виставку харчових виробів. Усіх бажаючих безкоштовно напували кавою «MacCoffee». А тих, кому виповнилось 18, також запрошували до корчми, де частували спиртним.

Також уже традиційно цього року відбувся «Фестиваль чорнобривців».


Мер Золотоноші Віталій Войцехівський цьогорічним святкуванням Дня міста задоволений.

– Міський голова – це не політик, а господарник. Нашою метою є створення комфортних умов для проживання. У нас було кілька ідей святкування, однак обрали саме цю. Сподіваюсь, усім сподобалося, – прокоментував мер Золотоноші Віталій Войцехівський.

реклама

Коментарі  

 
+3 #13 Андрей 29.09.2012 00:21
Ж..ы все перекручивают с ног на голову как Колиснык своим примером о родычах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Ужасть 28.09.2012 22:32
Цитую Україна:
Так ти нічого і не зрозуміла. Жаль.

Да не растраивайтесь Вы так... Прочитайте анек и вам все станет ясно:
Скажите пожалуйста, как сошла с ума ваша жена.
Это случилось в горах, где прекрасно эхо. Она знаете ли привыкла, чтобы последнее слово всегда оставалось за ней :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Україна 28.09.2012 17:31
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Україна:
Так ти нічого і не зрозуміла. Жаль.
Та ні. Щось мені зрозумло. Наприклад, щодо Вас я маю тригіпотези: Ви або дуже молода людина, або, навпаки - літня, але і в тому і в іншому випадку Вам бракує освіченості, загальної культури та врівноваженості . Третя гіпотеза сумніша : Ви - свідомий провокатор. А жаль Ваш - поділяю.

Оксана Колісник вирішила що вона сама розумна писака а всі інші нічого не розуміють і не освідчені, як завжди. А жаль Ваш поділяю також. Доречі мені 37 років займаюсь бізнесом, освіта вища економічна, вважаю себе патріотом України.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Україні слава ! 28.09.2012 00:53
Щирі українці все розуміють хто і що робить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 Оксана Колісник 27.09.2012 18:46
Цитую Україна:
Так ти нічого і не зрозуміла. Жаль.
Та ні. Щось мені зрозумло. Наприклад, щодо Вас я маю тригіпотези: Ви або дуже молода людина, або, навпаки - літня, але і в тому і в іншому випадку Вам бракує освіченості, загальної культури та врівноваженості . Третя гіпотеза сумніша : Ви - свідомий провокатор. А жаль Ваш - поділяю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Слава Україні !!! 27.09.2012 18:05
Оксана Колісник це щось подібне до Колісніченка, мабуть земляки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Україна 27.09.2012 17:53
Так ти нічого і не зрозуміла. Жаль.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 Оксана Колісник 27.09.2012 10:08
Цитую Україна:
Оксана, пишу так як умію мета була інша не блискати правописом а ви тут у людей помилки шукаєте? Що до вашого патріотизму у мене великі сумніви. (Україна не має права так хамити) у нас українців на рідній землі не має ні яких прав... і мені байдуже чи є тут помилки, суті це не зміне.
Я про "національну гордість", щоправда, великоросів. Довелося мені побувати на Новгородщині, у глухій російській глухомані, в гостях у родича-петербурзьця та двох його друзів, що взяли були на відкорм бичків. То ось повертаються хлопці з ферми, а ми з дружиною мого родича в домі підлогу помили, вечерю приготували. І ось мій родич і ще один заходять, роззуваються, йдуть мити руки, а третій ото як був у чоботях в гною та з кавалком гною на носі, з руками після вигрібання гною з-під бичків - так і за стіл хряпнувся. А коли ми йому зробили зауваження, то сказав щось приблизно таке: "Зато ми, русскія, вєсь мір ат карічнєвай чуми спаслі". Ваше мислення має ту ж саму логіку. Жаль!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Україна 26.09.2012 18:08
Оксана, пишу так як умію мета була інша не блискати правописом а ви тут у людей помилки шукаєте? Що до вашого патріотизму у мене великі сумніви. (Україна не має права так хамити) у нас українців на рідній землі не має ні яких прав, навіть рідної мови хочуть позбавити і давлять нас своїми джипами ні як не передавлять а ви мені про талерантність, так де ж вона по відношенню до нас. Одна нація керує, друга наркотою торгує а інші вказують по яким законам ми повинні жити а ви цікавились скільки УКРАЇНЦІВ в ВР? а скільки мерів міст по Україні УКРАЇНЦІ так отож і мені байдуже чи є тут помилки, суті це не зміне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #4 Оксана Колісник 26.09.2012 11:48
Цитую Україна:
Цитую Василь:
"Чим більше нас, українців, тим менше буде китайців та чорномазих! – сказала Ніна Матвієнко."
це явно расистське висовлювання :D Де вона такого набралась? Невже на концертах-мітингах за партію Ванаригонів?
Так вона все правильно сказала, коли "українська" влада буде думати про свій народ а не про іноземців. Україною керують хто завгодно амереканці,..., що тут тобі не зрозуміло? Ти не Василь ти Васья.
Я також не підтримую таку форму висловлення свого патріотизму і такої мотивації власних патріотичних почуттів. Від такого способу думання і говоріння один крок до того, чим займають скінхеди та їм подібні. Шановна артистка могла би бути стриманішою. Звісно, якщо журналіст правильно передав сказане нею. А дописувачі - українці - мали би дбати про свою грамотність хоча б. Слово "амерЕканці" пишеться трохи не так. Українці завжди відзначалися тактовністю і толерантністю. "Україна" не має права так хамити.