реклама

реклама

Уже традиційно на Черкащині під час святкування дня будь-якого міста виборці спостерігають за порушенням виборчого законодавства України. Мова йде про використання неповнолітніх осіб, які не є суб’єктами виборчого процесу, для агітації. Як і припускалося спостерігачами ОПОРИ раніше, саме таке порушення відбулося і 23 вересня на День міста Золотоноша (197 округ).


Ще вранці під час святкування жителів міста зустрічали агітатори від різних політичних сил. Проте найбільш чисельними були активісти Партії регіонів. Цими активістами, як і під час урочистостей на День міста Канів, стали неповнолітні особи із м. Черкаси. Їх привіз автобус і вже о 10 годині ранку вони вишукувалися у парку, де проходило свято, із прапорами провладної партії. Окрім цього, діти були одягнені у партійні светри. Тому місто зустріло свою річницю, оточене у символіці Партії регіонів, лише подекуди мали місце прапори міста Золотоноша.

Були й інші місцеві діти-агітатори. Так, дівчата із Золотоноші на роликах роздавали агітаційні плакати Віктора Коржа, кандидата-мажоритарника від Партії регіонів по цьому ж окрузі. Спостерігач ОПОРИ поцікавився їх віком у дівчат і з’ясував, що їм 15 років.

Цікавим є те, що організовував дітей і допомагав їм впоратися із агітаційною атрибутикою той самий чоловік, що робив це у Каневі. Автобус, який привіз дітей на свято, стояв у дворах. Майже о 12 годині по команді вже згадуваного чоловіка діти пішли до автобуса. Спостерігач Громадянської мережі ОПОРА почав йти разом з ними у напрямку автобуса, проте той же організатор попросив «по-людськи» піти деінде.


Спостерігачі ОПОРИ стурбовані залученням неповнолітніх осіб до агітації у День міста, що стало вже традиційним для Черкаської області. Тому поза увагою не залишаться і наступні урочистості до Дня Умані (6 жовтня), Жашкова (14 жовтня), Чигирина (15 жовтня). Про це інформує прес-служба ГМ «ОПОРА».

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Сергій з Кривалівки 27.09.2012 11:29
Чомусь "Ужасть" перестала співати діферамби Одаричу, переметнулась до ПР та Тулуба... Чим же наш "мер" їй не догодив?!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 володимир 27.09.2012 10:55
У ПР немає нічого святого, їм по барабану хто буде займатися агітацією діти чи дорослі активісти – головне платна масовка, чим більше тим краще…
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Народ 26.09.2012 11:20
Цитую Ужасть:
Цитую Василь:
Цитую Олексій:


нічого скоро покажуть вам фінал Майдаунсу - будете платити ви, СМСками. Бо лохи по жизні :D

Шановний, ми лоховство вже пережили. Коли памаранчєві ГринДжоди представляли Україну у її серці місті Києві на фіналі Евробачення, та обгадилися у співчуваючій на той час Україні Европі, до самого не можу. Тому на воплі про новий майдан ..народ глухий. Украли гроші 50 мільйонів виділені Березовським на помаранчеву революцію. Украли гроші а це 300 мільйонів гривень на лікарню майбутнього, Юля преподнесла українцям подаруночок у найвищщій ціні на газ у Еуропі, за ніч підняли курс доляра у два рази, бензина на 100 відсотків, зупинили будівельну галузь, люди які набрали кредитів та вимушено полізли у зашморги кінчати життя самогубством...і це зробили вони..помаранчеві обїеднані опозіціонери
Ужасть едина кому при цій владі хорошо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 О.ЧУПРИНА 26.09.2012 06:12
Ця партія постійно нахабно порушує Закон.Тільки викресливши з пам"яті людської словосполучення "партія регіонів" ми зможемо побудувати державу Україна для людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Ужасть 25.09.2012 22:05
Цитую Василь:
Цитую Олексій:


нічого скоро покажуть вам фінал Майдаунсу - будете платити ви, СМСками. Бо лохи по жизні :D

Шановний, ми лоховство вже пережили. Коли памаранчєві ГринДжоди представляли Україну у її серці місті Києві на фіналі Евробачення, та обгадилися у співчуваючій на той час Україні Европі, до самого не можу. Тому на воплі про новий майдан ..народ глухий. Украли гроші 50 мільйонів виділені Березовським на помаранчеву революцію. Украли гроші а це 300 мільйонів гривень на лікарню майбутнього, Юля преподнесла українцям подаруночок у найвищщій ціні на газ у Еуропі, за ніч підняли курс доляра у два рази, бензина на 100 відсотків, зупинили будівельну галузь, люди які набрали кредитів та вимушено полізли у зашморги кінчати життя самогубством...і це зробили вони..помаранчеві обїеднані опозіціонери
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 ААА 25.09.2012 16:38
ОБЕРЕЖНО! ЙДЕ ПОКРАЖЕННЯ! ОБЕРЕЖНО! ПОКРАЩЕННЯ РВЕТЬСЯ В ВР! ОБЕРЕЖНО!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Василь 25.09.2012 14:42
Цитую Олексій:
Мало того що майже 70% були школярі старших класів, так вони ще й половині не заплатили обіцяні 100 грн. жаль що тільки зря вбив час але буде наукою, а тім людям ще сповна вернеться!


нічого скоро покажуть вам фінал Майдаунсу - будете платити ви, СМСками. Бо лохи по жизні :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Очерет 25.09.2012 14:40
Мої друзі з Канева, прийшли на свято міста, а потрапили шабаш Прастів, то вони просто розвернулись і пішли геть, але свято було для них зіпсоване і таких людей більшість.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Олексій 25.09.2012 13:23
Мало того що майже 70% були школярі старших класів, так вони ще й половині не заплатили обіцяні 100 грн. жаль що тільки зря вбив час але буде наукою, а тім людям ще сповна вернеться!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Олексій 25.09.2012 12:45
мало того що було багато неповнолітніх, вони ще й половині не заплатили обіцяні гроші 100 грн.! в******и!