реклама
Sucurity Police

реклама

У Черкаській міській раді хочуть створити департамент «Центру надання адміністративних послуг».

11112


Відповідний проєкт рішення мають розглянути депутати на найближчій сесії, повідомляє 18000.

Чисельність нового структурного підрозділу має скласти 55 осіб.

До його складу мають увійти управління надання адмінпослуг, управління реєстру територіальної громади та відділ бухгалтерського обліку та звітності.

На сьогодні управління адміністративних послуг підпорядковується департаменту управління справами та юридичного забезпечення.

Директором управління є колишній правоохоронець Олег Ткаченко, після реорганізації він має очолити новостворений департамент.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-5 #10 злобный вася 08.06.2022 17:43
Цитую космос:
Зараз час сатанистів. Не тільки в Росії, але і у Черкасах. Команда Бонда всім фракціям роздала пряники, щоб ****** без обмежень. ОПОЗИЦІЇ в раді НЕ ІСНУЄ. Депутати вирішують працевлвштуванн я своїх кумів та коханок. :D

ох уж эти христианские бредни.А можно полюбопытствова ть, как вы определили "час сатанистів"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Хлорофос 08.06.2022 16:51
Хто б оце опустив на землю оцих паразитуючих на міському бюджеті істот.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 космос 08.06.2022 12:24
Зараз час сатанистів. Не тільки в Росії, але і у Черкасах. Команда Бонда всім фракціям роздала пряники, щоб ****** без обмежень. ОПОЗИЦІЇ в раді НЕ ІСНУЄ. Депутати вирішують працевлвштуванн я своїх кумів та коханок. :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Олена 08.06.2022 11:48
Департамент департаменту з департаментів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 Микола 08.06.2022 08:15
Під конкретну людину - Олега Ткаченко створюють департамент :roll: ... Практика Бондаренка- роздавать дружкам посади за гроші бюджету... Обратка - собача персонвльна віддіність "посадовців" та нуль ефективності для міста...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 АРСЕН 08.06.2022 06:38
ЦНАПУ мало,треба до 500 чиновників додати ще.А що? Мир,війниинемає ,грошей навалом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 юзр 08.06.2022 06:29
Шило на мило, один закрили, другий відкрили ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 Каждому 08.06.2022 05:00
черкащанину по департаменту!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #2 Коля 07.06.2022 20:12
Нова кормушка для безроб??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #1 ЮЗР 07.06.2022 19:30
Департамент дармоедов 8)