Гарячі номера телефонів

Після публікації цієї замітки департамент освіти і гуманітарної політики ЧМР вирішив подати офіційну позицію щодо облаштування укриття.

600x337-images-news-062022-.thumbs-c723ced3d5e200055d8297f09c4a31ae_930_0_0

Нижче подаємо позицію без змін:

«Повідомляємо, що наразі будь-які роботи у приміщенні садочку припинились, оскільки офіційно дане приміщення використовуватись взагалі не може згідно наявної документації та згідно Порядку облаштування укриттів у закладах освіти дане приміщення не підпадає під таке, що можна облаштувати як укриття.

Відзначимо, що близько двох місяців тому черкаські садочки почали поступово відновлювати свою роботу. Так, у місті вже працюють 23 заклади і всі вони мають належним чином облаштовані укриття. У 30-ти наших закладах дошкільної освіти ще триває процес аналізу профільними фахівцями технічної документації. Завідувачі садочків вносять пропозиції щодо облаштування наявних в закладах приміщень, які можуть бути безпечними укриттями. Звісно, цей процес займає певний період часу, адже мова йде про найважливіше - безпеку дітей і поспіх тут не має місця.

Тим не менш, нещодавно призначена завідувачка одного із садочків одноосібно прийняла рішення почати «підготовку» одного з приміщень закладу, яке на її розсуд можливо було б облаштувати, як таке, що слугуватиме укриттям. Було залучено технічних працівників, а також запропоновано вихователям, які зараз перебувають у відпустках, на волонтерських засадах прийти та допомогти із розчищенням обраного приміщення.

Департамент освіти та гуманітарної політики є уповноваженим органом засновника закладів дошкільної освіти, а тому останні зобов’язані узгоджувати початок будь-яких робіт у закладі, адже це пов’язано, в першу чергу, із безпекою працівників, які виконують не заплановані та не передбачені у посадових обов’язках роботи.

Окрім цього, слід відзначити, що поблизу садочку знаходиться укриття, облаштоване жителями прилеглого будинку та яке може використовуватись закладом освіти, адже воно знаходиться у пішій доступності та час ходьби до нього не перевищує 5-ти хвилин.

Наразі, питання облаштування укриття перебуває на щоденному контролі департаменту освіти та гуманітарної політики та, оскільки згідно з технічною документацією, підстав облаштовувати там укриття не може бути, задля безпеки і дітей і працівників, при відкритті закладу буде використовуватись укриття, яке розташоване поблизу.

Також, наголошуємо, що наразі в департаменті сформована комісія, з метою моніторингу та надання методичних рекомендацій щодо облаштування будівель та приміщень, які можуть бути тимчасово використані як укриття для учасників освітнього процесу».

реклама

Коментарі  

 
+1 #2 Гак 15.06.2022 14:37
Не дали і чаю допити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 1 15.06.2022 12:16
Зашевелились бездельники :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100