реклама

реклама

У центрі Черкас по вулиці Смілянській, 2, де днями з’явився будівельний паркан, реконструюють приміщення. Там не буде закладу громадського харчування. Власник планує там офіси, де, ймовірніше за все, розміститься ІТ-компанія. Про це сайту vikka.ua розповів представник власника Баймурза Бакашев.

286884671_569980568076243_6049773879340640456_n

Кілька днів тому біля житлового будинку по вулиці Смілянській, 2 з’явився паркан, який перегородив частину тротуару. Місцеві жителі спершу виступили проти, навіть ходили у міськвиконком.

Як з’ясувалося, забудовник має усі дозвільні документи. Містобудівні умови та обмеження були видані ще у 2020 році департаментом архітектури за містобудування Черкаської міської ради. Передбачається реконструкція 75 кв. метрів першого поверху. Відповідно до містобудівних, які видала міська влада, забудовник повинен після проведення реконструкції відновити тротуар та зелені насадження.

Бакашев

cfdsy

«Ми відновимо зелені насадження та викладемо тротуар плиткою. Паркан виставили, бо треба завозити і зберігати будівельні матеріали. Після реконструкції там будуть офіси замість грального клубу. Ми створимо додатково 8-10 робочих місць, а в цій економічній ситуації – це досить важливо», – розповів Баймурза Бакашев.

реклама

Коментарі  

 
+3 #17 Коля 19.06.2022 17:58
Яке чудове українське ім'я:хавран!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #16 ЮЗР 17.06.2022 19:32
Предлагаю альтернативу 8) Эту всю хрень строить прямо на ступеньках возле мерии и под их аркой
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #15 -1000$ 17.06.2022 16:28
Співчуваємо мешканцям з 2 поверху-риночна вартість вашої квартири упала
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #14 Макуха 17.06.2022 15:30
Цитую Іван:
Незабаром лазитимемо як щури в лабіринтах магазинів та мафів!
Такого немає в жодному обласному центрі.
Громадський простір віддано магазинам і ларькам.

Та прибудовам до історичних будинків, на кшалт того сумнозвісного "Ботічеллі" біля налогової. Вже й Ткаченко давно не "губер", а забігайлівка його процвітає...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Аза Ян 16.06.2022 23:03
Наговариваете вы все на нашу Семью и её Крёстного Оцца.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #12 ЮЗР 16.06.2022 20:26
Нафиг тот апендикс там надо? 8) Предлагаю перед мерией такое строить..прям на ступеньках и збоку под аркой
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Отож бо 16.06.2022 18:24
Цитую Перехожий:
Хто такий Баймурза?

Хтось, напевне, із оточення Бакашевої Хавран Імранівни (або навпаки). І обоє - "корінні" черкащани, які паплюжать наше славне козацьке місто.
Отут би топонімічній комісії подати свій патріотичний голосок на захист історичних традицій міста. Аж ні - жим-жим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 IT - компанія 16.06.2022 16:21
Цікава назва для чергової ри*аловки. Головне в дусі часу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Перехожий 16.06.2022 16:01
Хто такий Баймурза?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 ключ-слово 16.06.2022 14:53
добудова з НАДБУДОВОЮ :sad: