реклама

реклама

Учора відбулося засідання топонімічної комісії при виконавчому комітеті Черкаської міської ради. На ньому розглянули і підтримали пропозиції щодо найменування і перейменування 101 топоніму Черкас. Серед них - вулиці, сквери, провулки, узвози та пам`ятний знак.

IMG_2008

Зазначені пропозиції мають бути затверджені виконавчим комітетом і сесією Черкаської міської ради.

Пропонуємо для ознайомлення перелік топонімів, які були розглянуті на засіданні комісії.

1_228

2_189 

3_146

Про це йдеться на сайті Черкаської міської ради.

реклама

Коментарі  

 
+5 #11 Сергій з Кривалівки 16.06.2022 23:42
А шо за "герої поліції" за такі?!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Знаючий 16.06.2022 18:40
Шамари, масненки до добра не доведуть. Безсистемність і хаос у перейменуванні вулиць. Ганьба і сором.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 пропоз 16.06.2022 17:19
його іменем варто назвати не тільки провулок Бородіна ,а й площу перед податковою,за те що була знищена історична забудова Хрещатика (гастроном "Київський")
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Провулок Тупомогильний 16.06.2022 16:51
Таке враження, що у комісії зашквар. Провулок Корсунський. Напрошується Шполянський, Катеринопільськ ий, Лисянський і т.д. і т.п. Якщо є провулок Тясминський, то мають бути Ятранський, Гнилотікицький, Гірськотікицьки й, Ташлицький... І обов'язково - Дніпровський.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Масненки 16.06.2022 16:18
Орінтуватися по навігатору, самозакохуватис я, і засуджувати власне комуністичне минуле.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Правдолюб 16.06.2022 15:52
Є абсолютно нейтральні назви - Енергетичний, Зв"язківців, Дачний і таке інше. Навіщо вони це роблять? ... при владі, немає іншого висновку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Каркар 16.06.2022 14:28
А чим Богдан Хмельницький та Сміла не вгодили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 1 16.06.2022 12:51
Принять при условии сдачи зачета по знанию переименований у членов комиссии и исполкома :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Коля 16.06.2022 02:14
Дармоїди знайшли де вкрасти.
А чим Іван Франко не сподобався?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 Топонімічна криза 15.06.2022 20:09
Частина пропозицій дивні. Назви скверів як місць відпочинку просто дурні: Брандмейстерськ ий (спробуй виговори), Петра Дорошенка (гетьман-невдаха заслужив сквер), Припортовий (нуль фантазії), Княжий (що там було княжого на площі 700-річчя?). Навіщо сквер і вулиця з однаковими назвами (захисників України)? Брак ідей? Частина вже перейменовуєтьс я по другому колу - навіщо? Алею і вулицю Генерала Путейка прибрали.Гагарін не вгодив тим, що першим в космос літав? А яке відношення має Дудаєв до Черкас? З таким самим успіхом можна було назвати вулицю на честь Симона Болівара чи Мао Цзе Дуна. Знову пролізла дуже оптимістична Гостромогильна, але поховали Чайковського і мецената Петра Яцика. І все це "щастя" має затвердити виконавчий комітет і сесія міської ради без будь-якого обговорення громади.