Гарячі номера телефонів

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко сьогодні з візитом побувала у Черкасах, зауважила, що не представляє владу, а просто приїхала як українка. Бо важливо розуміти, яка дорога до перемоги і як будувати після перемоги країну. «Шлях до миру – перемога», – каже Тимошенко. До слова, у Черкасах її команда саме передала дві автівки – по одній на ТРО і ЗСУ. Це вже не перша допомога партійців армії.

– Ми знаходимося в екстремальному періоді історії, важливо не розтратити той потенціал єдності, який зараз маємо. А загалом, для перемоги нам треба три опорні точки: єдність ззовні, зокрема, йде мова про країни, які нам допомагають (а з нашого боку втягнуті в це протистояння 50 країн світу). Це єдність народу, тобто усередині нас, єдність на фронті. А ми єдині, бо нас поєднала мета відповідальності, і важливо, щоб ніяка політика нас не роз’єднала, – зазначила Юлія Тимошенко. – І третій фактор – це розумна єдність в політиці.

287833563_815984289385747_8348654647244030101_n

Маючи досвід в політиці, Юлія Тимошенко зазначила, що шляху мирних домовленостей немає.

– Мирна угода з путіним – це нова війна у майбутньому. Тут немає двох шляхів: домовленості чи таки перемога. Ну, лише перемога! Це один шлях! І не ми його вибрали. Нам нав’язали цю війну. І тут річ не в тому, що ми хочемо протистояння. Ні. Просто угода з путіним передбачає війну в майбутньому. Вони нам нав’язують демілітаризацію, щоб зробити Україну недієздатною, щоб недопустити Україну в НАТО. Хоча якби ми були в НАТО, то були б захищені більше, ніж з Будапештським меморандумом. Насправді ж армію нашу не можна чіпати пальцем! Адже під боком сусід, який хоче знищити нашу культуру, мову, освіту! – зазначає Юлія Тимошенко.

Її також обурюють домовленості, де б росія забрала території українського Донбасу.

– Ми не можемо на це піти, бо це не призведе до миру. Миру нам і Європі дасть лише розгром окупанта! – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона зауважила, що повернулася нещодавно з саміту Європейських партій. Наголосила, що, попри намагання п’ятої колони роздмухати полум’я зради, саміт показав тотальну підтримку України! Звісно, є Німеччина, Франція, Італія, політика яких може здаватися не настільки проукраїнською. Але там ситуація в енергетичній залежності, і їм просто треба дати час, щоб врешті відійти від росії.

288553406_334811055327428_6907115570958977449_n

– Рішення забезпечувати Україну зброєю – однозначне! Ключові країни: США, Британія, країни Балтії – кажуть лише про перемогу України і повне забезпечення зброєю. Програш України став би програшем і тих людей, хто каже про перемогу. Окрім того, це був би програш того формату світу, що існує. Не може виграти тероризм, війна, злочин. Ніхто не має права силою зброї брати землю, яку бачить біля себе. Це порушить світовий порядок. Тому зброя в нас буде. Просто це складний процес. Ми вважаємо, процес надання зброї завершиться в серпні і піде сильний контрнаступ. І він поверне нам Україну, поверне життя!

Єдність країни має зберегтися і після перемоги. Щоб не було так, що ті, хто програв, житимуть краще, як це було в часи протистояння Німеччини і СРСР.

1655392990224(1)

– У нас є потенціал стати однією з найсильніших країн європейського континенту. І, безумовно, не можна допустити, щоб з’явилася монополія на якусь партію. Бо свобода вираження і демократичність – це основа життя Європи, - наголосила Юлія Тимошенко.

Вона зазначила, що її команда у регіонах всюди працює на перемогу. Хтось пішов воювати, хтось займався вивезенням діток з інвалідністю та тих, що перебували на лікуванні, за кордон. Інша місія команди – дипломатична. Окрім того, на окупованих територіях «батьківщинівці» формують партизанські загони.

– Наша команда перетворилася в суцільний волонтерський рух. Ніхто з команди не виїхав за кордон, всі працюють як одна родина. Після війни будуть парламентські і місцеві вибори – це дав зрозуміти президент, і це правильно, бо багато команд обнулилися. Усю п'яту колону треба вичистити! – наголосила Юлія Тимошенко.


реклама

Коментарі  

 
+10 #4 Дєшовка 17.06.2022 16:35
ракети України вартістю млн $ віддала з КуЧМОю пуйлу за газ-тепер вони летять на наші міста і села.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 З думкою про майбутнє. 17.06.2022 15:03
А інакше, де ж вона харчуваться буде?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 1 17.06.2022 14:33
Отлично! Загар есть.Нога срослась.Можно уже и повестку получить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Ты знаешь 17.06.2022 13:10
Как отдохнул Юр, загарчик выдал с потрохами. Весь город и так правда знал что ты на отдых катался пока мужики воюют. Противно ... :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100