Гарячі номера телефонів

На сьогодні на передовій у Донецькій області в одній із бойових бригад, у стрілецькому батальйоні, боронять наш спокій 8-ро хлопців з Тального на Черкащині, один із Мошурова і ще мужні армійці із Звенигородщини та Лисянщини.

photo_2022-06-21_15-05-27-1024x753

Проте для того, щоб робити це ефективніше та вправніше, їм необхідний транспорт для мобільності і тепловізор для нічної безпеки, пишуть «Вісті Черкащини».

Тальнівчанка Людмила Проценко, дружина одного із цих військових, попросить долучитися до збору необхідних коштів всіх небайдужих, всіх, хто вельми вдячний нашим оборонцям за захист, за спокійний сон. Каже, що для придбання автомобіля та засобу нічного бачення потрібно приблизно від 5000 до 6000 доларів. Збір вже розпочато. Для підтримки захисників кошти можна перераховувати на рахунок військового-земляка з тієї ж бригади 4149 6090 1477 2059 – Роман Ремінець.

– Транспорт хлопцям дуже потрібний для перевезень і пересування, а от тепловізор, як каже мій чоловік, необхідний якнайшвидше, бо саме з ним вони зможуть бачити підступного ворога вночі. Вихідними ми плануємо відправити волонтерами продукти для наших хлопців, – розповідає пані Людмила.

Марина Камінська

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100