Гарячі номера телефонів

18 червня до Другого відділу Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки передано квадрокоптер вартістю 20 тисяч гривень.

Honeyview_288936264_583072526814218_4373286959544671963_n


Про це повідомляють у Канівській міській раді.

6 червня ініціативна група волонтерів та комунальне підприємство «Агенція розвитку Канівської громади» оголосила про благодійний збір коштів на придбання квадрокоптерів та планшетів, які наразі так потрібні нашим хлопцям на передовій.

Міськрада дякує всім, хто долучився до збору коштів, і продавцю, який без вагань зробив знижку та оперативно доставив пристрій. «Віримо, що квадрокоптер допоможе нашим хлопцям ще ефективніше нищити російських загарбників та наблизить нашу перемогу. Все буде Україна!» – додають у міськраді.

Слід додати, що ініціаторами благодійної акції з придбання квадрокоптера для канівців, що зараз боронять українську землю, стали члени комісії з розподілу та контролю за грошовою гуманітарною допомогою, що надходить до Канівської міської територіальної громади. Вони не лише запустили процес зі збору коштів, а й активно взяли в ньому участь своїми особистими благодійними внесками.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100