реклама

реклама

Юрію Гончару, директору Департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради, оголосили недовіру. За відповідне рішення проголосували депутати на сесії міської ради.

gonchar-672x418

Про це повідомляє «ВиЧЕрпно».

Депутати нарікають на непрофесіоналізм та невідповідність Гончара займаній посаді.

– 18 березня Гончару доручили організувати пункт прийому переселенців, проте до цього часу робота не зроблена, – коментує секретар міськради Юрій Тренкін.

Від початку війни Гончар пішов у відпустку на 45 днів, повідомив Геннадій Шевченко. Також депутат підозрює Гончара в антиукраїнській діяльності.

– Я хотів би зазначити тільки одне – сьогодні йде війна, і ми маємо боротися проти ворога, а не один проти одного. Мотивація цього проєкту рішень не має жодних підстав. Сьогодні я почув багато неправдивої інформації, – виступив на сесії Юрій Гончар.

Також він зазначив, що рішення депутатів – це особиста неприязнь.

Депутати ж просять розпочати розслідування по діяльності Гончара і передати до СБУ всю наявну інформацію.

Депутат Нарек Казарян відзначив, що, враховуючи всі наявні докази антиукраїнської діяльності та незаконних дій стосовно своїх підлеглих, наприклад, прослуховування телефонів, запропонував Гончару самостійно написати заяву й піти з посади.

Варто наголосити, питання звільнення Гончара з посади виключно в компетенції міського голови Черкас Анатолія Бондаренка.

реклама

Коментарі  

 
+6 #15 Макуха 24.06.2022 23:09
Цитую Яків Миколайович:
Цитую Макуха:
[quote name="Яків Миколайович"]Яків Миколайович, а ти теж ара, чи може із цих, із аїдо-крейцерів? Скоріш друге.

Проовокашка чистопородна? Ти штангенциркуль в Путлера вкрав, чи в Гундяєва? Власну черепушку поміряй, менше гавкатимеш!


О, так я і знав - аїдо-крейцер. Ти іще забув про антисемітизм проскавчати... ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Роман 24.06.2022 21:04
Якщо підтвердиться антиукраїнська діяльність, то ніякого «самостійно написати заяву й піти з посади», тільки по статті без права займати відповідні посади! І відповідальніст ь! Якщо треба - то через суд! І питання - де були відповідні служби коли приймали на посаду - теж дуже слушне. Зараз не той стан, коди можна "на гальмах" спускати такі речі. Максимальна відповідальніст ь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #13 Версія 24.06.2022 20:23
Якась хвашистська перекличка та й годі! А святий Яків (Миколайович) має рацію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #12 Яків Миколайович 24.06.2022 19:05
Цитую Пшонка:
Недоумок, а ти щось чуло про наглу "Надію" та як там людей, українців, дурять?

Падлюку треба матюкати за те, що воно паджюка, а не за те, що не тої нації. І бити по конкретній злордійській пиці, а не по графі в паспорті. В нас пів-міськради чистопородних українських падлюк! І пів-міста чистопородних українських ідіотів, які ту падаль до влади обирають, за гречку в торбу та локшину на вуха!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #11 Яків Миколайович 24.06.2022 19:00
Цитую Макуха:
[quote name="Яків Миколайович"]Яків Миколайович, а ти теж ара, чи може із цих, із аїдо-крейцерів? Скоріш друге.

Проовокашка чистопородна? Ти штангенциркуль в Путлера вкрав, чи в Гундяєва? Власну черепушку поміряй, менше гавкатимеш!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Макуха 24.06.2022 13:58
Цитую Яків Миколайович:
Цитую Пшонка:
Ох ти ж який щирий украънець знайшовсь.
Вай вай ара...

Нещастя, ти щось чуло про ст.161 ККУ?


Яків Миколайович, а ти теж ара, чи може із цих, із аїдо-крейцерів? Скоріш друге.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Пшонка 24.06.2022 13:15
Цитую Яків Миколайович:
Цитую Пшонка:
Ох ти ж який щирий украънець знайшовсь.
Вай вай ара...

Нещастя, ти щось чуло про ст.161 ККУ?


Недоумок, а ти щось чуло про наглу "Надію" та як там людей, українців, дурять?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Слідчий 24.06.2022 10:43
А у Казарика є докази, що Гончар веде антиукраїнську діяльність і прослуховує підлеглих?? За базар треба відповідати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #7 Яків Миколайович 23.06.2022 22:29
Цитую Пшонка:
Ох ти ж який щирий украънець знайшовсь.
Вай вай ара...

Нещастя, ти щось чуло про ст.161 ККУ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #6 Яків Миколайович 23.06.2022 22:28
Тут питати треба не чому звільняють, а чому завільняють лише зараз, а не три місяці тому? І не просто питати, а ставити питання про відповідність посаді міського голови, що напхав у міськраду отакі, прости господи, кадри.