Гарячі номера телефонів

Підсумком третього тижня збору коштів у межах акції «Файна кава – добра справа» стала передача мережею магазинів «Файно Маркет» провідному лікувальному закладу Черкащини портативних пристроїв для лікування ран негативним тиском і комплекту розхідних матеріалів.

1

– Вакуумно-аспіраційна терапія (ВАТ) – це методика лікування ран, яка полягає у створенні штучного від’ємного тиску в самій порожнині рани, – розповів ортопед-травматолог Олег Уманець. – Як правило, цю методику використовують, коли неможливо закрити рану. Йдеться про вогнепальні, опікові рани, рани з великими дефектами шкіри і покривів. ВАТ використовується в ортопедії, травматології, хірургії, в опікових відділеннях.

3  

Крім усього іншого, апарат дозволяє проводити лише одну перев’язку на п’ять днів (а ні для кого не секрет, що перев’язка ран – доволі болюча процедура). Застосування ВАТ зменшує набряки, сприяє швидшому одужанню пацієнтів. Апарати, які подарував «Файно Маркет», до всього іншого, є мобільними – людина може носити їх із собою, а отже не бути прив’язаною до ліжка.

Загальна вартість переданого обладнання – 174 тисячі гривень.

За словами представниці мережі «Файно Маркет» Ірини Протопопової, зібрати кошти для закупівлі пристроїв удалося завдяки тому, що починаючи з 1 червня з кожного гарячого напою, проданого в усій мережі (а це 140 магазинів у Кіровоградській та Черкаській областях), акумулюється певна сума для допомоги Збройним силам України і лікувальним закладам. З початку акції вже вдалося придбати за 75 тисяч гривень високоякісний тепловізор, який нещодавно поїхав на допомогу ЗСУ. Акція триватиме три місяці.

– Це дуже класна ініціатива, – вважає волонтерка Центру допомоги армії в Черкасах Світлана Ільяшенко, яка брала участь у акції «Файна кава – добра справа». – Те, що мережа «Файно Маркет» придбала і привезла в лікувальний заклад, – це реальна допомога, те, чого можна торкнулися руками. Така допомога дуже важлива і для нашої громади, і для військових. Особисто для мене підтримка ЗСУ – це завдання номер один, адже наші військові гинуть і отримують поранення для того, щоб ми могли жити й мирно працювати, пити ту саму каву. Щоб міг працювати і розвиватися бізнес. Тому я і мої знайомі й далі братимемо участь у цій акції і долучатимемо до неї якомога більше людей.

4  

За період військових дій компанія «Файно Маркет» придбала 5 позашляховиків, які відремонтувала, заправила, завантажила продуктами та відправила для ЗСУ в гарячі точки; медичного обладнання на 800 000 гривень. Також установила в магазинах точки збору продуктів для Збройних сил, сплачує наперед податки до міських бюджетів.

реклама

Коментарі  

 
+3 #2 ЮЗР 26.06.2022 09:44
Ещё б эта вся гуманитарка реально б пошла пациентам бесплатно,а на за бабло "доктору"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #1 Яків Миколайович 25.06.2022 10:00
Скептично ставився до появи цієї мережі в Черкасах. Але - магазин біля мого дому цілком пристойний, з помийницею Абсолюту - годі й порівнювати. Чисто, затишно, чемні продавці, якісні товари, нормальні ціни. А за допомогу ЗСУ - уклін і щира подяка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100