Опозиція продала округи майже на всьому «помаранчевому поясі» України: на Київщині, Чернігівщині, Черкащині, Житомирщині. Про це в інтерв’ю «Главкому» заявив нардеп Олесь Доній.

– Всюди від буцімто опозиційного середовища кандидати в мажоритарних округах висувалися у розрахунку на програш. Існує інформація, що за те, щоб опозиція виставила на тому чи іншому окрузі заздалегідь непрохідного кандидата, представники влади платять від мільйона до двох мільйонів доларів, – повідомив політик.

Сам Олесь Доній зауважує, що зламав такі плани на Івано-Франківщині своїм самовисуванням.

– Одразу після того, як я їх викрив, проти мене почалася масова кампанія шельмування. По суті, в окрузі зараз боротьба йде тільки проти мене. Проти мене розповсюджуються чорнушні газети, листівки… Я нагадаю вам про історію з Катериною Лук’яновою – «тушкою», яка, за твердженням Юрія Луценка, взяла гроші за перехід до коаліції. Її виключили з виборчого списку «Батьківщини» тільки через скандал, який за півгодини до з’їзду влаштував Юрій Гримчак, побачивши її прізвище у прохідній частині. Зрештою, на її місце поставили іншу людину Жванії – очевидно, продано було не прізвище, а місце в списку… Коли ми взнаємо, хто з лідерів опозиції особисто – Яценюк чи Мартиненко чи Турчинов – вставляв у список Катерину Лук’янову, ми дізнаємось, хто продає і округи по всій Україні, – зазначив Олесь Доній.

реклама

Коментарі  

 
+2 #10 О.ЧУПРИНА 30.09.2012 19:43
З повагою відношусь до Олеся Донія,розумна та смілива людина.Маю впевненість у тому,що ПР-ні кандидати не пройдуть. Сьогодні в с.Медведівка зустрівся з В.Зубиком.Він прийняв мою пропозицію провести публічні дебати в прямому ефірі телебачення.Надіюсь,чекайте .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Сергій з Кривалівки 30.09.2012 12:40
Шановний Muller, Ваші слова та Богу, чи пересічному виборцю у вуха!... Як казав видатний діяч революційного руху Нестор Махно: "Смерть усім, хто стоїть на перешкоді здобуття вольності трудового люду!"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Оксана Колісник 30.09.2012 11:10
Цитую Muller:
Как говориться; "Бабло побеждает добро". Есть проблемы у оппозиции, но что делать нам рядовым избирателям?.. С ними у нас нет будущего, мы им не нужны, им нужны рабы.
Рядовим виборцям треба залишатися потрібними бодай для самих себе. Своїм дітям. Тоді і вибір робити легше. І відповідь на питання "що робити" шукається предметніше. Не здавайтеся. Навіть подумки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Muller 29.09.2012 23:19
Как говориться; "Бабло побеждает добро". Есть проблемы у оппозиции, но что делать нам рядовым избирателям? РегиАНАЛьная раковая опухоль расползается по стране, не щадя ни старого ни младого, стремясь выжать остатки всего человеческого, добропорядочног о, что осталось у нашего обманутого, ограбленного народа, дезориентираван ого в этом мутном потоке циничной лжи, которая день и ночь льется из подконтрольных газет и телевидения. Они давят нас "Мерседесами" на пешеходных переходах, заставляют нас работать почти бесплатно что бы ихние "элитные" задницы сидели на золотых унитазах, они увеличивают пенсионный возраст, с надеждой что мы не доживем до пенсии, а мы за них голосуем? Все это напоминает евреев которых вели в газовые камеры, а они рассуждали о каком-то будущем. С ними у нас нет будущего, мы им не нужны, им нужны рабы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Ужасть 28.09.2012 21:42
Цитую Микола:
Цитую Василь:
Курчат по осені рахують. Не спішіть зараховувать програш опозиції.

Курчата вже давно повиздихали, рахувати буде нічого

100% :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #5 Василь 28.09.2012 20:57
Процес тушкованія проходить успішно. А Доній може заявляти що завгодно, все одно - він проходить мимо каси
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Крук 28.09.2012 15:21
Дивно опозиція-влада, не ті й не ті виграють, пройдуть чесні мажоритарщики, які потім займуть достойне своїм благодійним внескам місце у парламентській більшості щоб відбити та примножити витрачені на вимушену благодійність гроші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Микола 28.09.2012 11:28
Цитую Василь:
Курчат по осені рахують. Не спішіть зараховувать програш опозиції.

Курчата вже давно повиздихали, рахувати буде нічого
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #2 Яка там опозиція... 28.09.2012 09:31
Цікаво, коли це Черкащина "застромилася" за "помаранчьовий пояс"? Та й інші, названі в заголовку області, не такі вже й апельсинові. А в нас то всяких кольорів перебувало, як згадати громадянську війну, але такого голландсько-футбольного... Сьогодні побачив газетку про Холодний Яр! який "знає, хто свій, а хто ворог" і мужик на фото в куфайці і з карабіном. Ого!- думаю,- це вже наші "європейці" нас до нової громадянської готують, чи як? А що ж СБУ? Спить, мабуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #1 Василь 28.09.2012 08:16
Курчат по осені рахують. Не спішіть зараховувать програш опозиції.