Гарячі номера телефонів
Депутат Верховної Ради від Черкащини (Смілянський округ) Сергій Рудик пропонує націоналізувати Смілянський електромеханічний завод, Альфа-банк, Київстар і Моршинський завод мінеральних вод. Усі вони мають російських власників. Про це депутат написав на своїй сторінці в мережі Фейсбук, пише ВІККА 289251586_1954932141361036_147898377734552543_n

Він, як народний депутат, ще у квітні звертався з кількома офіційними листами про необхідність примусового вилучення частини майна Смілянського електромеханічного заводу у російського власника. Отримана відповідь Кабміну була ні про що. Лише загальні фрази у стилі постсовкової бюрократії, і жодної згадки про реальну роботу над переліком, говорить Сергій Рудик.

Він говорить, що Кабміну ніякі постанови не потрібні. Він вже більше трьох місяців має всі (!) правові підстави для того, щоб розробити повний перелік об’єктів рашистських власників бізнесу. І при цьому, реально нічого не робить.

09

Зараз Кабмін саботує рішення не лише по Смілянському електромеханічному. У переліку російського бізнесу має автоматично фігурувати такий гігант як консорціум «Альфа-Груп». А це – «Альфа-Банк», «КИЇВСТАР», «Моршинський завод мінеральних вод», «Миргородський завод мінеральних вод», «Альфа страхування», «Алюміній України» і ще сотні підприємств, власники яких фінансують війну проти України.

«Тому три місяці бездіяльності уряду – це не просто саботаж і втрачений час. Це питання дуже великих грошей. Не виключаю і спробу домовитися з «хорошим русскім бізнесом». Тому варіант «розберемося після війни» та ігри у нікому не потрібні парламентські постанови – не проходять», – говорить Сергій Рудик


реклама

Коментарі  

 
+2 #1 Володимир 29.06.2022 22:41
А Миколаївський глиноземний залишити Деребсмкам ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100