Гарячі номера телефонів

Минулого тижня смілянська делегація представників влади у складі трьох осіб: міський голова Сергій Ананко, секретар міської ради Юрій Студанс та депутат міської ради і директор СКАП «Комунальник» Максим Глущенко побували у Литві, а саме у місті-побратимі нашої Сміли – литовському місті Йонава.

Звісно, у смілян з’явилося багато запитань з цього приводу, пише smila-ua.com

Тож четвергову прес-конференцію міський голова відразу розпочав із розповіді про поїздку в Йонаву. Сергій Ананко сказав, що їздив туди на запрошення колеги - міської голови Йонави. Основна мета поїздки – налагодження гуманітарних коридорів. Сміляни поспілкувались з представниками делегацій з інших країн, зокрема, Молдови та Грузії, відвідали родини українських біженців та українську діаспору. Побували у литовських комунальних підприємствах і школах, вивчили досвід роботи європейських колег.

2022-07-01-litva

У Йонаві зараз перебуває 400 жінок і дітей, які приїхали з України. Деякі з них винаймають житло, інші мешкають у соціальних центрах. Литовці дуже допомагають і підтримують Україну. Вони зібрали кошти та купили байрактар для потреб ЗСУ. Місто Йонава, як тільки розпочалась війна, перерахувала Смілі фінансову допомогу у розмірі 50 тисяч євро. Також Йонава передала три автомобілі для потреб ЗСУ.

Міський голова вважає, що влада не повинна сидіти на місці. Треба їздити до колег, домовлятися про співпрацю, шукати резерви і будувати плани. Корисним був діалог з литовськими колегами про передачу Смілі деяких транспортних засобів для обслуговування міста. Це відбудеться не відразу. Але певні домовленості вже є.

Сергій Ананко особливо підкреслив, що учасники делегації самі за власні кошти оплатили транспортні витрати, проживання і харчування під час поїзди. З міського бюджету вони отримали лише добові, адже поїздка була офіційною і в робочий час.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #5 Смілянскі візитёри. 04.07.2022 19:29
Результати візиту: Ананкас привіз собі машину, Студанскас - міксер, а молодшенький їхній - Глущенкас, добув собі литовський унітаз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 Перехожий 04.07.2022 12:59
В мене хороший знайомий хоч і призовного віку, але з початку війни тричі був у Болгарії і Румунії та двічі у Чехії і Словаччині, тому що така в нього робота. А дозвіл на виїзд дає Мінагрополітики за клопотанням ОДА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Микола 04.07.2022 00:12
Скептичний песимізм кометаторів бере гору
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #2 Коля 03.07.2022 18:52
Яка подЯ!!впасти і не жити.йонайва!!пуп землі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 щука 03.07.2022 17:29
А вони всі - призовного віку. Які були підстави для порушення закону? Бо ”слуги народу”?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100