реклама

реклама

Журналістка Центру спільний дій подорожує громадами України і збирає історії для подкасту “Один одному”. Цей подкаст про те, як українці — кожен на своєму місці — виборюють нашу перемогу. Не стояли осторонь і мешканці селища Буки, яке відоме своїм мальовничим каньйоном, а сьогодні активно долучається до різноманітних важливих ініціатив.

Так, наприклад, Буцька громада бере участь у програмі “Сади перемоги”. Оскільки через війну Україна цього року може не отримати значну частину врожаю, громади в тилу намагаються засіяти більші площі, аби пом’якшити цей удар. І Буцькій громаді це вдається зразково.

buky_kanion

Сади перемоги – це всеукраїнська програма, яку реалізують за кошти уряду Канади. Ідея полягає в тому, що в тих громадах, в яких не ведуться активні бойові дії, повинні засадити всім їстівним якомога більше земель. Місцева влада в Буках виділила для цього комунальні земельні ділянки, які раніше ніяк не використовувалися, зокрема пустирі та рекультивовані сміттєзвалища. Мешканці громади спільними зусиллями обробили ці ділянки, випололи бур’яни, змонтували крапельний полив. Зараз там ростуть різноманітні культури: буряки, помідори, капуста, огірки, соняшники та навіть кавуни.

Сільське господарство загалом дуже близьке Буцькій громаді. Податки, які сплачують підприємці-аграрії, становлять більшу частку місцевого бюджету. Завдяки тому, що навіть під час великої війни ці люди продовжують чесно сплачувати податки, Буцька громада від 24 лютого змогла навіть перевиконати бюджет.

Вся Буцька громада зараз працює над спільним проєктом – садами, полями та городами перемоги. І з такими Садами справді починаєш вірити у нашу перемогу ще сильніше.

«Один одному» – подкаст Центру спільних дій про корисні і важливі речі, які роблять громади під час війни. Випуск подкасту, присвячений селищу Буки, ви можете прослухати за наступними посиланнями:


реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100