Гарячі номера телефонів

З самого ранку і увесь день - величезні черги до відділень банків. Більшість у черзі - люди похилого віку, пенсіонери. Ті, хто має право на отримання додаткових коштів у вигляді грошової допомоги від міжнародних організацій. Все не складно і будь-який користувач смартфону може все швидко оформити. Тому звертаємось до рідних і близьких людей, які можуть допомогти старшим у подачі заявки. 295709217_1227561704684896_5454853896811521877_n

Алгоритм оформлення простий:

Найлегше отримати IBAN через Приват24. Заходите у меню «Сервіси», звідти – у «Перекази", далі - «SWIFT», тоді – у «Реквізити» - "Інша валюта". Там і копіюєте (переписуєте) рахунок для подальшого подання за вимогою.

Немає Приват24? Можна скористатись терміналом! Такі є у місті. Наступний варіант – гаряча лінія 3700. Можна зв’язатись із консультантом та вирішити питання у телефонному режимі.

Ощадбанк теж дозволяє онлайн отримати рахунок через додаток у телефоні. Якщо ж додатку немає, а телефон звичайний кнопковий, тільки тоді користувачам Ощаду слід іти до спеціаліста у відділення.

Для літніх людей дізнатись дані своїх карток онлайн, як правило, складно. Не всі вони впевнені користувачі ПК та не всі мають смартфони. Якщо ваші батьки, рідні, сусіди – пенсіонери чи люди з інвалідністю, не мають статусу внутрішньо-переміщеної особи і їм потрібні гроші – допоможіть їм дізнатись їхні реквізити і оформити заявку без участі у багатолюдних чергах.

Також оформити допомогу можуть мешканці громади, які не мають банківську картку і отримують пенсію через "Укрпошту". Людям, які отримують пенсію чи соціальні виплати від Укрпошти листоношею, необов’язково звертатися в банк для реєстрації, стояти у чергах і чекати на відкриття карткового рахунку. Заявку на допомогу можна подати і без IBAN. Якщо людина користується інтернетом, може зробити це самостійно. Якщо ні доступу до мережі, ні смартфону у заявника немає, потрібно звернутись по допомогу до рідних чи близьких. Працівники пошти реєстрацію людей на отримання допомоги не проводять!

Надіслати заявку просто, перейшовши за посиланням. Коли ж черга дійде до розрахункового рахунку у форматі IBAN, клікнути на галочку «в мене немає банківського рахунку». Далі - автоматично. Попередньо в заявці людина вказує свої паспортні дані та адресу проживання, і вони є ключовими при отриманні коштів.

Після цього допомога від ООН нараховується по принципу нарахування пенсії, тільки з поміткою «грошовий переказ» на найближче відділення Укрпошти. Коли гроші на ім’я отримувача надходять, працівники відділення сповіщають отримувача про переказ. Забрати гроші людина може за наявності паспорта на пошті або ж у себе вдома, скориставшись послугою доставки листоношею. Доставка цих коштів від Укрпошти є безкоштовною.

Шляхи отримання реквізитів для виплати ми описали вище, а саму заявку можна оформити тут.

https://aid.edopomoga.gov.ua

Про це повідомляють в установі банку.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #3 Eugene 29.07.2022 23:21
Хто може отримати грошову допомогу?
Внутрішньо переміщені особи, які перебувають в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб; особи, які проживають/перебувають на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або таких, що знаходяться в зоні активних бойових дій України.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 анна 29.07.2022 10:33
пенсіонер,який отримує зарплату теж матиме допомогу?а його колега не пенсійного віку,без пільг на проїзд??!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 іпенсіонер 29.07.2022 10:28
працюючі пенсіонери теж отримають?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100