За ініціативи начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області Михайла Куратченка відбулася робоча нарада щодо взаємодії служб у питанні протидії випадкам трудового рабства.

296291367_1401981773620685_4490288179009995256_n

Участь у нараді взяли начальник відділу міграційної поліції ГУНП в Черкаській області Валентин Лютий, заступник начальника начальник Управління превентивної діяльності Сергій Коваленко, виконувачка обов’язків начальника Управління Держпраці у Черкаській області Юлія Чемич та працівники Держпраці. Мета зустрічі – посилення взаємодії з питань недопущення торгівлі людьми у рамках інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, що відзначається 30 липня.

“Наразі, ми всі у стані війни. До нашого регіону прибувають тисячі осіб, які залишили місце проживання й виїжджають або перетинають кордон України. З метою роз’яснення та доведення інформації, ми маємо попереджати громадян про небезпеку й ризики потрапляння у ситуацію торгівлі людьми. Посилити увагу до уразливих категорій населення, виявляти та притягувати до відповідальності правопорушників, а також своєчасно надати допомогу постраждалим особам”, — наголосив Михайло Куратченко.

Після повномасштабного вторгнення рф на територію України стало необхідним напрацювати дієві заходи з протидії торгівлі людьми в умовах війни. Учасники наради узгодили завдання, спрямовані на вирішення проблем, які виникають у роботі установ. Домовилися про спільне проведення профілактичних заходів із попередження та виявлення примусової праці. Удосконалення обміну інформацією під час роз’яснювальної роботи, та за результатами здійснення заходів забезпечити дотримання вимог законів щодо недопущення створення умов для торгівлі людьми.

Пресслужба поліції Черкащини

реклама

Коментарі  

 
-5 #1 Петренко 29.07.2022 17:31
Торгівля людьми, як кліше, це використання людей для проституції...Поліція зрозуміло що робить, а де в цій парадигмі Держпраці? Як тоді оцінити цю мадам на фото???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100