реклама Делікат

Директор КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась каже, орієнтовно через місяць може початися опалювальний період. Він почнеться після 3 днів середньодобової температури 8 і нижче нуля. Потім рішення виконкому Черкаської міськради.

1663060486295


– Є різні спекуляції в ЗМІ на цю тему, але нормативна база одна. Вона не змінювалася, – сказав фахівець.

«Більшість об'єктів критичної інфраструктури мають можливість переключатися між об’єктами»

До настання таких умов враховуючи специфіку нинішньої ситуації, не вмикатимуть тепло раніше. Бо попередні роки значна частина будинків таку можливість мала. Таку можливість мали заклади освіти, охорони здоров’я.

Тож опалювальний сезон почнеться відповідно до погоди. Також рішення виконкому, бо орган місцевого самоврядування вирішує сам, кого включатися, адже невідомо, який заклад нині працює в цих умовах, а який ні.

- Формально нічого не відбулося. Звісно, заклади освіти і медицини будуть ввімкнені раніше. А так все залежатиме від погоди. Щодо бюджетних закладів, то все це робитиметься за рішенням виконкому, бо ми самі не знаємо, хто працює, а хто ні. Мене часто питають чи буде місто з теплом? Буде! Ми зробили багато роботи. Більшість об'єктів критичної інфраструктури мають можливість переключатися між об’єктами, тож тепло буде. В країні є газ. І я більш оптимістично дивлюся на майбутнє, ніж дивився до цього. Поясню чому. Після перемоги під Харковом велика небезпека над газовими родовищами зникла. Я полегшено зітхнув, коли взнав, що ЗСУ перемогли там. Це додає оптимізму… - сказав Павло Карась.

«Основний ризик – це ворог»

Щодо ризиків. За словами Павла Карася, ми всі чудово розуміємо ситуацію.

- Основний ризик - це ворог, який не має честі, ні гідності, ні совісті, не сповідує гуманітарні аспекти. Ворог вражає цивільну інфраструктуру. Тому відповідь така: технічно ми готові, країна має газ, але ризики є в частині дій ворога! До цього не можна бути готовим. І в разі певних дій можуть бути несподіванки. Та технічно всі бригади готові. Резерв обладнання наявний , - сказав Павло Карась.

Стосовно температурного режиму в оселях, то звідки керівник Нафтогазу взяв, що температура має бути на 4 градуса нижча невідомо.

Павло Карась каже – уряд нічого не приймав. І правила теплопостачання так і є: мінімальна температура 18-20 градусів. Правила ніхто не відміняв.

Стосовно температурного режиму в оселях, то звідки керівник Нафтогазу взяв, що температура має бути на 4 градуса нижча невідомо.

Павло Карась каже – уряд нічого не приймав. І правила теплопостачання так і є: мінімальна температура 18-20 градусів. Правила ніхто не відміняв.

Стосовно тарифів, то Карась повідомив, що є закон, за яким прийняті тарифи будуть діяти до кінця березня наступного року для всіх категорій споживачів.

«Черкащани за опалення платять. Прошу платити і переселенців»

Стосовно сплати населення за компослуги: в Черкасах непогана сплата, але борг накопичився за останні роки і складає 160 млн грн.

– Наше підприємство не має поточних боргів за газ. Але підприємство має старий борг за газ. Він в певній мірі відповідає боргам населення – це 136 млн. Він реструктуризований –розтягнуто на 7 років. І є сподівання, що боржники будуть гасити заборгованість перед нами, а ми перед Нафтогазом.

Особливо Павло Карась звернувся до переселенців. Каже є проблема сходу, що за компослуги платити не звикли.

– У Черкасах платять за тепло і воду. У нас немає шахт і великих підприємств, які перекривають ці борги, є спонсорами міст. Тому треба платити за послугу. Тож якщо немає кошти треба звернутися за субсидіями, – сказав керівник комунального підприємства.

Щодо впровадження заходів по боржникам.

– У період воєнного стану пеня не нараховується, але удове стягнення зберігається. Ми подаємо в суд. Звичайно лояльно ставимося до людей, спершу пропонуємо договір реструктуризації. Та щоденно я підписую порядка 20 позовів до суду щодо стягнення боргів, – сказав Павло Карась.

Насамкінець Павло Карась наголосив: підприємство має все для випадків надзвичайної ситуації, є схеми переключень між іншими підприємствами.

– Що могли зробити технічно, зробили все. Ні місто, ні підприємство не шкодувало ресурсів на технічну інфраструктуру. Лиш залежні від обленерго і газопостачальних підприємств. Але знаю, і там готувалися, – сказав Карась.

Назарій Вівчарик

реклама

Коментарі  

 
+6 #4 пресслужба 13.09.2022 15:55
Почитайте повідомлення ТЕЦ про конкретну підготовку до опалювального сезону і порівняйте з тирадами карася... :roll: :roll: :roll: :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 Максим 13.09.2022 14:21
Чому ТЕЦ спокійно і впевнено опалює 60% помешкань? Не піариться, а виконує свою роботу...у карася все навпаки: купа проблем та постійне розкрадання бюджету
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 иван 13.09.2022 12:46
автомат отдай умник и охрану свою разоружи продай на............... лёгкостью пройдём отопительный сезон
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 Всі ми 13.09.2022 12:39
чудово розуміємо,що теплокомуненерг о в Черкасах очолює..............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100