реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко прокоментував заяви двох народних депутатів від Черкащини Антона Яценка та Віталія Воцехівського. Вони останнім часом зробили заяви із звинуваченнями на адресу голови Черкаської обласної військової адміністрації Ігоря Табурця

1

«За період другої каденції маємо вже п’ятого губернатора. Якщо ви нардепи, то давайте допомагайте. Ми вас тут (в області –ред.) у перші дні війни не бачили. Ми бачили голову Черкаської ОВА Ігоря Табурця, ми бачили керівників правоохоронних органів. А вас тут не було. Точно так не бачив я вас на вшануванні жодного героя. Тож порадив би вам тихо там сидіти в ВРУ. Хочете допомагати, візьміть приклад з Сергія Рудика, який воює. А то починається тут шатання… Зараз не на часі. Зараз на часі обєднуватися! В області надзвичайно позитивно налагоджена ця робота», – сказав Бондаренко у відеозверненні в «Фейсбуці».

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Зінько 15.09.2022 20:59
Спостерігається активний вкид лайків на підтримку "діпутатів". Неозброєним оком видно, що організовано.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 СОЛДАТ 15.09.2022 11:52
Цитую Вано:
не вірю толі

Генацвале! Йому ніхто уже не вірить ( ну може крім мацковських попів, у яких він у дружбанах). :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 СОЛДАТ 15.09.2022 11:49
Цитую По мармизі:
Просто і правильно - по мармизі. Бо, здається,наш лівобережний депутат втратив орінтацію у просторі і часі та звично продовжує плести політичні інтриги.

То не інтриги.То подяка випускникам трускавецьких курсів, за те що взяли його в свою команду. :lol: Ну а те що він втратив орієнтацію - тут згоден.Тільки він втратив іі від народження.3.14дерастами не стають.Ними народжуються :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Вано 15.09.2022 10:07
не вірю толі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Олег 15.09.2022 09:39
Цитую Любов Майборода:
Підтримую! :lol:
Партія сказала: *Потрібно!*, майборода відповіла: *Єсть!*. Самій не гидко весь час натирати коліна і демонструвати своє підлабузництво?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 коля 15.09.2022 07:47
З такими "захисниками", як толя і вороги не потрібні :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Перехожий 14.09.2022 15:05
А що подію із львівськими плитоносками зданими на зберігання "Венетто-Черкаси" і виявленими у черкаському "Епіцентрі" вже затерли?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Я черкащанин 14.09.2022 09:55
Дуже дивні аргументи, якщо чесно. "В області в перші дні не бачили". То вони були там, де і належить бути парламентаріям - в столиці України, яка на той час була дуже небезпечним місцем. "Беріть приклад з Рудика". Це тільки депутатам треба брати приклад з Рудика, чи мерам також?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 юра 14.09.2022 07:56
Так тоха сам у перші дні війни десь переховувався. Чи то у відрядженні, чи у відпустці, чи на лікарняному. Ніхто не знав де він. А тепер трохи відлягло, побігав хвостиком за Табурцем і "герой" :oops: :-x