реклама

реклама

17 вересня у Черкаська ОУНБ імені Тараса Шевченка відбулось чергове заняття розмовного клубу української мови в межах проєкту «Єдині» від Ініціативи «Навчай українською». Нагадаємо, головне завдання проєкту – створити умови для опанування та удосконалення володіння українською мовою усіх охочих і насамперед внутрішньо переміщених осіб. Модераторка проєкту – кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри дошкільної освіти та професійного розвитку педагогів Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради пані Людмила Ющенко.

Учасники під час навчання говорили про мотивацію, виклики, з якими вони стикаються сьогодні та можливості, які з’являються після переходу на українську мову, отримали поради, що допоможуть перейти на українську в щоденному спілкуванні, зокрема обговорювали ефективні вербальні методи спілкування та отримали вправи для розвитку мовлення.

Заняття пройшло цікаво та продуктивно: нові знайомства, вільне спілкування українською мовою, обмін думками, виконання цікавих завдань у колі нових друзів. Кожен учасник відчував підтримку на кожному кроці і зміг перевести свій стрес в задоволення від процесу та результату.

З українським словом – до Перемоги! Слава Україні!

305846368_5812433112124980_2927838413950454561_n

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100