реклама

реклама

Головнокомандувач Збройних Сил України, генерал Валерій Залужний відзначив почесним нагрудним знаком «За сприяння війську» Черкаського міського голову Анатолія Бондаренка та його заступника Віктора Беззубенка.

IMG_0242

Як ідеться у відповідному наказі головнокомандувача, посадовців нагородили за «вагомий особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України, всебічну їх підтримку в умовах воєнного стану, зразкове виконання службового обов’язку та виявлений при цьому високий професіоналізм».

Нагороду Анатолію Бондаренку та Віктору Беззубенку передав заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України Володимир Коваль.

IMG_0219_1

– Ця нагорода – заслуга всієї нашої команди та всієї черкаської громади. У цей важкий час ми згуртувалися, аби наблизити українську перемогу. Кожен на своєму фронті докладає всіх можливих і неможливих зусиль для того, аби повернути мирне небо над Україною, – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко. – Разом до Перемоги! Слава Збройним Силам України!

Про це повідомляє пресслужба Черкаської міськради.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #8 СОЛДАТ 20.09.2022 19:01
Цитую Василь:
Головна прихована заслуга Бондаренка - виконання плану мобілізації по місту Черкаси. За це і отримав він той значок. Просто цей факт приховують

Ти вважаєш , що мобілізацією неп ;-) отрібно займатися?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Гриня 20.09.2022 18:42
Награда за передачу Збройним силам України металобрухту у вигляді власних автомобілів!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Василь 20.09.2022 17:52
Головна прихована заслуга Бондаренка - виконання плану мобілізації по місту Черкаси. За це і отримав він той значок. Просто цей факт приховують
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 регіоНАЛзамайбутнє 20.09.2022 11:01
премію ще дайте
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Сліпий 20.09.2022 09:36
А Фреймут, нічим не відзначала?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #3 Світлана 20.09.2022 07:57
*...вагомий особистий внесок у розвитку Збройних Сил України...*, *...високий професіоналізм...* - це все про бондаренка? По - перше, невже є притомна людина, яка вважає, що Залужний знає про цей значок для бондаренка? По - друге - Залужний керує усім фронтом і, *звичайно, має час на підписання під час війни дурних наказів*. По - третє - для бондаренка піар *його сенс життя*. Тільки у ... бондаренка вистачає ... під час війни бавитися і вихвалятися купленими нагородами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #2 ЮЗР 19.09.2022 21:07
Какаго ... этому ... награда? 8) Он что свой дом и бизнес продал и ртдал потом все деньги на ЗСУ? Как это делают другие и без всяких наград..и те же волонтёры которые броники и тд для армии купили..Бардак в стране 8) Награждают Кошового..Козлоского и этого ... с Лысянки за нифига..БРЕД
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #1 Олена 19.09.2022 16:26
Це не заслуга Бондаренка, це заслуга громадян міста Черкаси та громадян України, люди дають гроші на потреби військ, армії, люди готують їжу, збирають гуманітарку для переселенців. Без допомоги людей, Бондаренко ніхто, і звать його ніяк. ЦЕ НАГОРОДА ДЛЯ ЛЮДЕЙ, А НЕ ДЛЯ ЧИНОВНИКІВ. ЦЕ ВДЯЧНІСТЬ ЛЮДЯМ, ЯКІ ДОПОМАГАЮТЬ.Країна тримається на громадянах і патріотах України. ЧИновники тут нідочого. СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА.СМЕРТЬ ВОРОГАМ.