реклама Делікат

Відбувся аукціон із продажу будівлі колишньої поліклініки в Смілі по вулиці Рєпіна. Приміщення, яке не функціонувало понад 5 років, продали за 3,5 млн. грн. Ці кошти мають надійти до бюджету розвитку Сміли. Результати аукціону оприлюднені на сайті Української універсальної біржи, пише «Вікка».

DSC08067-1536x1152-1

Найбільшу суму в 3,5 млн грн. запропонувало підприємство із черкаською пропискою. Приватна виробничо-комерційна фірма «Грунт». Засновником і директором є Яніна Чубіна. Фірма спеціалізується на виробництві виробів із бетону, оптовій торгівлі корму для тварин, а також здачі в оренду майна.

Нині очікується на підписання протоколу торгів. Як раніше зазначав міський голова Сміли  Сергія Ананко, медико-санітарну частину віддадуть інвесторам.

DSC08068

«У міста в бюджеті не має такої великої суми, щоб зробити реконструкцію СМСЧ-14. Зараз ведуться переговори з інвестором. З’явились певні перспективи. Новий інвестор може розмістити на території СМСЧ-14 релоковане виробництво та побудувати соціальне житло для своїх працівників і жителів нашого міста», – пояснив міський голова Сміли.

Нагадаємо, що будівлю колишньої поліклініки вдалося продати із третьої спроби. Перший аукціон, під час якого стартова ціна була 20 млн.грн, не відбувся. Не було бажаючих. Під час другого ціна зменшилася до 10 млн. Нині ж будівлю викупили за 3,5 млн. грн.

реклама

Коментарі  

 
0 #2 Перехожий 25.09.2022 18:23
По ходу Смілі пофіг.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Перехожий 24.09.2022 10:08
А продали тільки поліклініку, чи й будівлю стаціонара?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100