За сумлінну багаторічну працю та вагомий особистий внесок у соціальний розвиток міста працівників департаменту соціальної політики Черкаської міської ради відзначено подяками міського голови Анатолія Бондаренка та грамотою виконавчого комітету Черкаської міської ради.

310206210_466019718889197_1529606939305246085_n

Нагороджених привітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марина Гаркава та директор департаменту Євгеній Данченко.

– У цей нелегкий час, який переживає наша країна, ваша праця особливо цінна, адже треба почути й допомогти кожному, хто звертається за допомогою до органів соцзахисту. Бажаю вам сил і наснаги у вашій подальшій роботі на благо міста і його жителів, – зазначила Марина Гаркава.

Грамотою виконавчого комітету Черкаської міської ради нагороджено Катерину Бінусову, заступника директора департаменту – начальника управління соціальної допомоги та компенсаційних виплат.

Подяки міського голови отримали головні спеціалісти департаменту Оксана Іванова, Катерина Задніпряна (управління соціальної допомоги та компенсаційних виплат), Марина Горбенко, Людмила Тетьора (управління соціальних гарантій та персоніфікованого обліку), Тетяна Довбій (відділ прийому громадян та роботи громадської приймальні управління організаційного забезпечення) і Тетяна Свєтлічна (управління бухгалтерського обліку та фінансування).

За інформацією департаменту соцполітики ЧМР

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100