У Черкасах демонтували погруддя Максиму Горькому. Власне. Сам пам’ятник стояв на розі вулиці Іллєнка (колишня Горького) та Амброса (колишня Орджонікідзе). Вже багато років тому його облили червоною фарбою. Про це стало відомо сайту vikka.ua.

photo_2022-10-06_09-03-40

Ще у 2018 році топонімічна комісія ухвалила рішення демонтувати пам’ятник Горькому у м. Черкаси. Проте чиновники міськвиконкому не поспішали виконувати це доручення. У вересні 2022 року на засіданні топонімічної комісії виникло питання, чому, мовляв, не виконується рішення комісії і чому зволікають чиновники.

На початку жовтня погруддя Максиму Горькому було демонтовано. Це було зроблено без пафосу і зайвого піару. Навіть місцеві жителі не звернули уваги, що пам’ятника вже нема.

Вулиця Горького у Черкасах у 2016 році була перейменована на вулицю Іллєнка.

реклама

Коментарі  

 
+3 #15 СОЛДАТ 10.10.2022 10:29
Цитую Pravda:
Закінчуй "гнати пургу" про інтернаціоналіз м.Як виглядав совіцький варіант цього поняття ми всі бачили на прикладі Афганістану, та і чим він закінчився ми теж знаємо. :-)Ну а з приводу нікітки міхалкова -його важко назвати імперіалістом.Він типовий пристосуванець як і вся його рідня.

Здається ви нічого не знаєте про Афганістан і його історію. Вчіть матчастину
Якщо здається то хрестись - може допоможе :lol: Про Афганістан і його історію я дійсно знаю не дуже багато.А про совіцьку "інтернаціональн у допомогу" знаю трішки більше.І про те, що досить багато радянського офіцер"я позасідало в різного роду "афганських" спілках і зробило це засідання своєю професією.Ти, мабуть, теж з цієі публіки? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #14 Pravda 10.10.2022 10:10
Закінчуй "гнати пургу" про інтернаціоналіз м.Як виглядав совіцький варіант цього поняття ми всі бачили на прикладі Афганістану, та і чим він закінчився ми теж знаємо. :-)Ну а з приводу нікітки міхалкова -його важко назвати імперіалістом.Він типовий пристосуванець як і вся його рідня.
Здається ви нічого не знаєте про Афганістан і його історію. Вчіть матчастину
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 СОЛДАТ 09.10.2022 19:09
Цитую Pravda:
Цитую Антихрестович:
Цитую Pravda:
Горький, МХАТ, Станіславський, Чехов, Немирович-Данченко явища світового виміру, світової культури. Нажаль, українців пробують загнати до культурного гетто, шараварщини, хуторянства.

Згадайте ще Нікіту Міхалкова і розстріляний москалями цвіт української інтелігенції

Вінігрєт в голові! До чого тут Міхалков? Російський імперіаліст! Який стосунок він має до інтернаціоналіс та Горького?

Закінчуй "гнати пургу" про інтернаціоналіз м.Як виглядав совіцький варіант цього поняття ми всі бачили на прикладі Афганістану, та і чим він закінчився ми теж знаємо. :-)Ну а з приводу нікітки міхалкова -його важко назвати імперіалістом.Він типовий пристосуванець як і вся його рідня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Так і є 08.10.2022 17:22
Цитую Антихрестович:
Цитую Pravda:
Цитую Антихрестович:
Цитую Pravda:

Вінігрєтам,які не поняли : Міхалков (крім того,що імперіаліст) являється оскароносним режесером і артистом, представником культури руського міра (як і "інтернаціоналіс т Горький").

РежеСЕРОМ, правильно написали...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Антихрестович 08.10.2022 15:19
Цитую Pravda:
Цитую Антихрестович:
Цитую Pravda:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 Pravda 07.10.2022 19:04
Цитую Антихрестович:
Цитую Pravda:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 СОЛДАТ 07.10.2022 19:01
Цитую Pravda:
Горький, МХАТ, Станіславський, Чехов, Немирович-Данченко явища світового виміру, світової культури. Нажаль, українців пробують загнати до культурного гетто, шараварщини, хуторянства.

Твій ср..ний МХАТ - дуже хороша ціль для "Хаймарсів".Надіюсь що скоро він згорить разом з масквой
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Антихрестович 07.10.2022 12:12
Цитую Pravda:
Горький, МХАТ, Станіславський, Чехов, Немирович-Данченко явища світового виміру, світової культури. Нажаль, українців пробують загнати до культурного гетто, шараварщини, хуторянства.

Згадайте ще Нікіту Міхалкова і розстріляний москалями цвіт української інтелігенції
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 для большой культур 07.10.2022 11:51
куди його діли? В Соснівці є занедбаний парк .Зробіть там іронічну алею памяті совка.Як це зробили в свій час в країнах прибалтики.Нехай там бувші комуняки др...(ностальгують) ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #6 Шурик 07.10.2022 10:15
Вот ... !