реклама

реклама

Замість приватного сектора по вулиці Надпільній (в кварталі між вулицею Грушевського та Святотроїцькою) планують звести багатоповерхівку. Департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради дав дозвіл на будівництво багатоповерхівки за адресою Надпільна, 249. Наказ про видачу містобудівних умов розміщений на сайті міської ради, пише «Вікка».

будинок

Заявником є приватна особа – Єва Федюк. Ймовірно, вона є власницею приватного будинку, де планується будівництво багатоповерхівки.

містобудівні

Згідно наказу про видачу містобудівних умов та обмежень, висота майбутньої забудови – до 30 метрів.

реклама

Коментарі  

 
+2 #10 Андрій 14.03.2023 14:19
А як же Протипожежні, санітарні норми і ДБН?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Pravda 12.10.2022 09:54
Цитую Вася:
Цитую Pravda:
Цитую Вася:
народ массово роется в мусорках от нищеты.
а при постройке очередной многоэтажки цена только возрастает

Капіталізм це суспільство бездомних людей і безлюдних будинків.

согласен, но капитализм разный бывает.У нас почему-то строят самый кошмарный вариант.
После того как западные "благодетели" и "советчики" нам рассказывали про невидимую руку рынка и прочий бред- стало только хуже.

У нас неолібералізм у чистому вигляді. Антисоціальна держава. Але солдати повернуться з війни приб’ють олігархів і все буде ок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Вася 12.10.2022 08:18
Цитую Pravda:
Цитую Вася:
народ массово роется в мусорках от нищеты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Ігор 11.10.2022 20:15
Цікаво, там паркінг та бомбосховище буде???чи як завжди , вздовж вулиць буде парковка????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 СОЛДАТ 11.10.2022 12:52
Цитую Pravda:
Цитую Вася:
народ массово роется в мусорках от нищеты.
а при постройке очередной многоэтажки цена только возрастает

Капіталізм це суспільство бездомних людей і безлюдних будинків.

Ти мабуть мрієш про комунізм
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 Pravda 11.10.2022 11:02
Цитую Вася:
народ массово роется в мусорках от нищеты.
а при постройке очередной многоэтажки цена только возрастает

Капіталізм це суспільство бездомних людей і безлюдних будинків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Вася 11.10.2022 08:54
народ массово роется в мусорках от нищеты.
а при постройке очередной многоэтажки цена только возрастает
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 Петрович 11.10.2022 08:31
А що так можна було?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #2 ЮЗР 10.10.2022 22:44
Кто б сомневался 8) людей выживают из ч/с вроде других участков в городе мало..мафия
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #1 Коля 10.10.2022 21:35
Сумму відкату меру в студію!!негайно !!