За 4 місяці Черкаси отримали більш як на 6,8 мільйони гривень   гуманітарної допомоги. Це засоби гігієни, продукти харчування, постільна білизна, матраци, ковдри, подушки, дитячі товари, комплекти посуду тощо. Їх видають для першочергових потреб внутрішніх переселенців, які знайшли прихисток  у нашому місті, лікарням Черкас та соціально незахищеним категоріям.

s_1

У Черкаси продовжує надходити гуманітарна допомога людям, які постраждали від війни в Україні. Серед найбільших донорів – представництва в Україні Міжнародної організації з Міграції, благодійного фонду «HELP НEROES OF UKRAINE», місто-побратим Сумгаїт республіки Азербайджан та Черкаська обласна організація Товариства Червоного Хреста.

Згідно з рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради, отримувачем гуманітарної допомоги та відповідальним за її видачу всім, хто цього потребує, є Черкаський міський центр соціальних служб.

ss_2

За словами директорки Центру Людмили Савранської, з червня цього року ними було обліковано товарів на суму 6 834 654 гривень. Частину з них вже передано низці установ і організацій у якості гуманітарної допомоги.

Зокрема, спрямували на потреби міських лікарень Черкас, пологового будинку «Центр матері та дитини», Територіального центру надання соціальних послуг,  Центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Жага життя», Черкаської ЗОШ №7, Гуманітарного центру ЧМР, Черкаського міського центру соціальних служб, для членів сімей загиблих учасників АТО/ООС, захисників та захисниць України та зниклих безвісти, Попаснянської міської ВЦА Луганської області.

ssss_1

«Загалом за 4 місяці видано гуманітарної допомоги на суму понад 1,5 мільйона гривень, – відзначила Людмила Савранська. – І робота триває: цього тижня ми плануємо передати першочергові потреби на Гуманітарний центр і сім’ям загиблих захисників України, які ще не встигли отримали таку допомогу».

Про це інформує Черкаська міська рада.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100