реклама

реклама Делікат

реклама

Нову нагороду «Захисник України – Герой Черкас» затвердив нещодавно виконавчий комітет Черкаської міської ради. Нею відзначатимуть відважних черкащан, котрі за покликом серця пішли боронити нашу країну від російської орди, до кінця не зрадили військовій присязі й полягли у війні з окупантами.

311496446_5572294889556080_5597154785028105365_n  

«Ми планували посмертно удостоїти цим почесним званням наших сміливих воїнів до Дня захисників і захисниць (14 жовтня). На жаль, через підвищену загрозу ракетних ударів у цей період та обстріли цивільної інфраструктури в багатьох українських містах нам довелося перенести нагородження, до якого ми готувалися тривалий час, на невизначений термін, – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко на своїй сторінці в мережі «Фейсбук». –  Проте ми обов’язково її вручимо сім’ям захисників. Розумію, що жодні нагороди й жодні виплати не повернуть рідним чоловіка, батька, сина. Але ми маємо зробити все, що в наших силах для підтримки цих сімей та щоб суспільство знало й пам’ятало про людей, які зараз стоять на нашому захисті й тих, хто віддав життя за інших».

Як ідеться у положенні, почесне звання «Захисник України – Герой Черкас» присвоюватимуть загиблим військовим, які народилися, навчалися, працювали, несли службу або ж поховані в обласному центрі.

Разом із відзнакою родини загиблих отримуватимуть одноразову грошову допомогу в розмірі десяти мінімальних заробітних плат.

Про це йдеться на сайті Черкаської міськради.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100