Гарячі номера телефонів

Секретар міськради Черкас Юрій Тренкін провів узгоджувальну раду із керівниками депутатських фракцій.

«8 листопада плануємо провести сесію міської ради і розглянути 26 галузевих питань, 151 земельне і 3 питання для повторного розгляду міською радою, дію рішень з яких зупинено міським головою. Під час наради домовилися про групування питань, з приводу яких у депутатів немає розбіжностей. Усі решту - заслуховуватимемо під час засідання. Це дозволить зекономити час проведення сесії і підвищити її ефективність», – зазначив Тренкін в «Фейсбуці»

Серед питань, які розглядатимемо - приватизація об’єктів комунальної власності, визначення балансоутримувачем дитячих та спортивних майданчиків КП «Благоустрій», про згоду щодо безоплатної передачі у власність Черкаської міської територіальної громади очисних споруд, декілька електронних петицій, низка господарських питань про безоплатну передачу матеріальних цінностей, списання основних засобів та ін.

«Сподіваюся на конструктивну роботу колег на завтрашній сесії. Дякую Збройним Силам України, що дають нам таку можливість – жити і працювати для розвитку рідних Черкас», - зазначив секретар міськради

314839070_2055592541304899_3005263792122810964_n

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100